Bobbi Brown  Retouching Face Pencil 2,4 g Extra Light (Maskējošs korektors - zīmulis) Bobbi Brown  Retouching Face Pencil 2,4 g  Medium (Maskējošs korektors - zīmulis) Bobbi Brown  Retouching Face Pencil 2,4 g Medium to Dark (Maskējošs korektors - zīmulis) Bobbi Brown  Retouching Face Pencil 2,4 g Dark (Maskējošs korektors - zīmulis) Bobbi Brown  Retouching Face Pencil 2,4 g Deep (Maskējošs korektors - zīmulis) Bobbi Brown  Retouching Face Pencil 2,4 g Rich (Maskējošs korektors - zīmulis) Bobbi Brown  Retouching Face Pencil 2,4 g  (Maskējošs korektors - zīmulis) -50% -50% -50% -50% -50% -50%
Bobbi Brown

Retouching Face Pencil

Korektors
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana Akcija
Dāvana! Bobbi Brown

Iegādājoties Bobbi Brown produktus 60 EUR vērtībā, saņemsi DĀVANĀ Bobbi Brown lūpu krāsu Crushed lip color BABE un lūpu spīdumu Crushed Oil Infused Gloss. 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 09.07.-02.08.2020. 

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

50%  
Extra Light 2.40 g Akcija spēkā:
no 2020-07-06
līdz 2020-08-02
16,75 € 33,49 €

Produkta apraksts

Bobbi Brown  Retouching Face Pencil 2,4 g

(Maskējošs korektors - zīmulis)


 
Bobbi Brown noslēpums pielabotam, taču dabiskam izskatam. Šis krēmīgi matētais korektors - zīmulis nemanāmi padara gaišākas ēnas, aizklāj tumšus plankumus un neitralizē apsārtumu. Kolekcija iekļauj arī Illuminate Pencil korektoru - zīmuli, kas ideāls visiem ādas toņiem. Izmantojiet to, lai akcentētu vaigu kaulus, acu iekšējos kaktiņus vai uzacu kaulus - jebkuru īpatnību, ko vēlaties izcelt. Bobbi’s Retouching Face Pencil sejas korekcijas zīmulis ir izstrādāts, lai dabiski izskatītos uz ādas - nekā neīsta, vulgāra vai maskai līdzīga. Krēmīgi matētā tekstūra komfortabli un gludi slīd un nevainojami iekļaujas ādā pēc dažiem pirksta pieskārieniem. Turklāt tas ir neticami universāls: izmantojiet to tieši uz ādas kā uzlabošanas līdzekli “viss vienā”, vai uzklājiet to virs bāzes kā papildu slāni, kur tas ir nepieciešams.

LIETOŠANA


Ēnu uzklāšanai: Izvēlieties zīmuli vienu vai divus toņus gaišāku par savas ādas krāsu un izmantojiet to sejas padziļinājumos - acu iekšējos kaktiņos, ap degunu un mutes kaktiņos.

Lai aizklātu tumšus plankumus: Sāciet ar zīmuli, kas ir vienu vai divus toņus gaišāks par jūsu ādas krāsu, tad uzklājiet zīmuli, kas atbilst jūsu ādas krāsai.

Lai aizklātu apsārtumu: Izvēlieties zīmuli savas ādas krāsā. Izmantojiet pirms bāzes vai uz tās, vietās, kur pamanāt apsārtumu. Var izmantot arī, lai piekoriģētu ādu dienas laikā.

Lai izceltu: Izmantojiet zīmuli Illuminate Pencil uz vaigu kaulu augšas, acu iekšējos kaktiņos un uz uzacu kauliem. Izsmērējiet to ar pirkstiem

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi