Bobbi Brown Retouching Face Pencil 2,4 g Extra Light (Maskējošs korektors - zīmulis) Bobbi Brown Retouching Face Pencil 2,4 g Light to Medium (Maskējošs korektors - zīmulis) Bobbi Brown Retouching Face Pencil 2,4 g Medium (Maskējošs korektors - zīmulis) Bobbi Brown Retouching Face Pencil 2,4 g Medium to Dark (Maskējošs korektors - zīmulis) Bobbi Brown Retouching Face Pencil 2,4 g Dark (Maskējošs korektors - zīmulis) Bobbi Brown Retouching Face Pencil 2,4 g Deep (Maskējošs korektors - zīmulis) Bobbi Brown Retouching Face Pencil 2,4 g Rich (Maskējošs korektors - zīmulis) Bobbi Brown Retouching Face Pencil 2,4 g (Maskējošs korektors - zīmulis)
Bobbi Brown

Retouching Face Pencil

Korektors
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana
Dāvana! Douglas make-up skolas dāvanu karte

Iepērkoties 200 EUR vērtībā un vairāk, saņem īpašu dāvanu - iespēju apmeklēt DOUGLAS make-up skolu BEZ MAKSAS!

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 19.11.19.-05.01.2020.

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Extra Light 2.40 g Akcija spēkā:
no 2019-12-05
līdz 2019-12-08
33,49 €

Produkta apraksts

Bobbi Brown  Retouching Face Pencil 2,4 g

(Maskējošs korektors - zīmulis)


 
Bobbi Brown noslēpums pielabotam, taču dabiskam izskatam. Šis krēmīgi matētais korektors - zīmulis nemanāmi padara gaišākas ēnas, aizklāj tumšus plankumus un neitralizē apsārtumu. Kolekcija iekļauj arī Illuminate Pencil korektoru - zīmuli, kas ideāls visiem ādas toņiem. Izmantojiet to, lai akcentētu vaigu kaulus, acu iekšējos kaktiņus vai uzacu kaulus - jebkuru īpatnību, ko vēlaties izcelt. Bobbi’s Retouching Face Pencil sejas korekcijas zīmulis ir izstrādāts, lai dabiski izskatītos uz ādas - nekā neīsta, vulgāra vai maskai līdzīga. Krēmīgi matētā tekstūra komfortabli un gludi slīd un nevainojami iekļaujas ādā pēc dažiem pirksta pieskārieniem. Turklāt tas ir neticami universāls: izmantojiet to tieši uz ādas kā uzlabošanas līdzekli “viss vienā”, vai uzklājiet to virs bāzes kā papildu slāni, kur tas ir nepieciešams.

LIETOŠANA


Ēnu uzklāšanai: Izvēlieties zīmuli vienu vai divus toņus gaišāku par savas ādas krāsu un izmantojiet to sejas padziļinājumos - acu iekšējos kaktiņos, ap degunu un mutes kaktiņos.

Lai aizklātu tumšus plankumus: Sāciet ar zīmuli, kas ir vienu vai divus toņus gaišāks par jūsu ādas krāsu, tad uzklājiet zīmuli, kas atbilst jūsu ādas krāsai.

Lai aizklātu apsārtumu: Izvēlieties zīmuli savas ādas krāsā. Izmantojiet pirms bāzes vai uz tās, vietās, kur pamanāt apsārtumu. Var izmantot arī, lai piekoriģētu ādu dienas laikā.

Lai izceltu: Izmantojiet zīmuli Illuminate Pencil uz vaigu kaulu augšas, acu iekšējos kaktiņos un uz uzacu kauliem. Izsmērējiet to ar pirkstiem

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi