Douglas.lv 6. dzimšanas dienas AFTERPARTY! Izdevīgas atlaides un skaistas dāvanas līdz nedēļas beigām! | 10.08.-16.08.2020.

Bobbi Brown Intensive Skin Serum Conclear - Honey Bobbi Brown Intensive Skin Serum Conclear - Warm Honey Bobbi Brown Intensive Skin Serum Concealer   (Kopjošs korektors ādai zem acīm)
Bobbi Brown

Intensive Skin Serum Concealer

Korektors
Ādas tips/stāvoklis: Visi
Dāvana
Dāvana! Bobbi Brown

Iegādājoties Bobbi Brown produktus 60 EUR vērtībā, saņemsi DĀVANĀ Bobbi Brown lūpu krāsu Crushed lip color BABE un lūpu spīdumu Crushed Oil Infused Gloss. 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 05.08.-31.08.2020. 

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Honey 7.00 gab.
43,99 €

Produkta apraksts

Bobbi Brown Intensive Skin Serum Concealer

 (Kopjošs korektors ādai zem acīm)


Bobbi Brown Intensive Skin Serum Concealer - šis hibrīda formulas korektors ir ļoti vieglas konsistences, zīdaini maigs, un tas vienā mirklī uzlabo sejas toni un izlīdzina ādu zem acīm, radot jauneklīgu efektu. Korektora sastāvā ir tādas veselīgas sastāvdaļas kā kordicepa sēne, Polyalthia longifolia koka sakne un bambusa zāle, kas vizuāli novērš tumšos lokus zem acīm, tostarp izsitumus un lieko pigmentāciju, sniedz jaunu enerģiju nogurušai ādai, palielina ādas mitruma daudzumu, un āda izskatās veselīgāka, gludāka un svaigāka. Tā konsistence ir ļoti viegla, tas maigi klājas uz ādas un rada veselīgu, gludu un atsvaidzinātu efektu. Tā konsistence ir ļoti viegla, tas maigi klājas uz ādas, un korektoru var lietot vairākās kārtās.

LIETOŠANA


Uzklājiet Intensive Skin Serum Concealer  pēc Bobbi Brown Intensive Skin Serum Corrector.

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

https://www.douglas.lv/lv/katalogs/afterparty