BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Blauer United States Man (Tualetes ūdens vīrietim) Blauer United States Man (Tualetes ūdens vīrietim) Blauer United States Man (Tualetes ūdens vīrietim) Blauer United States Man (Tualetes ūdens vīrietim) Blauer United States Man (Tualetes ūdens vīrietim)
Blauer United States Man (Tualetes ūdens vīrietim)Blauer United States Man (Tualetes ūdens vīrietim)Blauer United States Man (Tualetes ūdens vīrietim)
Blauer

United States Man

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Citrusi, Koksne, Sandalkoks, Lavanda, Kardamons, Bergamote
Dāvana
Dāvana! Blauer pudele

Iegādājoties jebkuru Blauer produktu, DĀVANĀ saņem Blauer pudeli. 

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 16.02.-06.06.2021. 

 
Dāvana! Biotherm paraudziņš - Tavs 3 paraudziņš dāvanā

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv no 12.05. līdz 14.05., DĀVANĀ saņem Biotherm paraudziņu.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 12.05.-14.05.2021.

100 ml 62 € par 100 ml
61,99 €
50 ml 98 € par 100 ml
48,99 €

Produkta apraksts

Blauer United States Man

(Tualetes ūdens vīrietim)


UN1T3D STATES aromātu koncepcija ir saistīta ar prečzīmes vēsturi. Amerika ir gluži kā interesants un nebeidzams ceļojums, lielisks garastāvoklis jauniem cilvēkiem, kuri ne par ko nepārdzīvo, kuriem visa pasaule vēl šķiet kā sapnis: „Amerikas sapnis“. Viņi dzīvo starp reālo un virtuālo pasauli, aktīvi izmanto modernās tehnoloģijas, funkcionālus un estētiskas nozīmes priekšmetus. Viņi ir prasīgi un viņus lutina daudzi dažādie piedāvājumi. Viņi vēlas izcelties un baudīt dzīvi. Sieviešu un vīriešu smaržu pudelītes grafiskais dizains ir radīts tā, lai abus novietojot blakām, rastos Amerikas karogs. Īpašā “Cardamomo Jungle EssenceTM” savvaļas kardamona esence, sulīgās bergamotes un aromātiskā muskatrieksta sajaukums atklāj šo moderno, rafinēto, vīrišķīgo aromātu. Sirdsnots eksplodē ar savvaļas lavandu, gandreneņu un apburošā apelsīnu ziedu klēpi. Visas notis maigi apvij krēmīgo sandalkoku, grezno kašmirkoku un mīksto lorenox. Neatkārtojama dinamiska un dominējoša vīrieša burvība.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Bergamote
 • Kardamons
 • Muskatrieksts
Sirds notis

 • Apelsīna ziedi
 • Lavanda
Pamata notis

 • Kašmerāns
 • Sandalkoks

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi