Biotherm Blue Therapy Accelerated Cream
Biotherm

Blue Therapy Accelerated Cream

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana
Dāvana! Biotherm komplekts

Iegādājoties Biotherm produktus 55 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Biotherm Blue Therapy Red Algae Uplift miniatūru (10ml) un Life Plankton Elixir miniatūru (7ml). 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 16.07.-02.08.2020. 

50 ml 144 € par 100 ml
71,99 €

Produkta apraksts

Biotherm Blue Therapy Accelerated Cream 

(Atjaunojošs krēms pret ādas novecošanos)


Dzīvo šodien, dzīvo no sirds! Biotherm ar jauno Blue Therapy Accelerated ādas kopšanas krēms ļauj mums parūpēties par mūsu skaistumu. Blue Therapy Accelerated ādas kopšanas līdzekļi pilnībā atbilst mūsdienu dzīvesveida diktētajai prasībai pēc nekavējoša rezultāta. Blue Therapy Accelerated atjaunojošs krēms pret ādas novecošanos, kas jau ar pirmo lietošanas reizi mazina ādas novecošanas redzamās pazīmes, un ultravieglu, nomierinošu ātras iedarbības līdzekli tūlītējai ādas atjaunošanai un mazina tumsos pigmentācijas plankumus. 

Aktīvās sastāvdaļas un to iedarbība:

Lai Blue Therapy Accelerated līdzekļi sniegtu ne vien nekavējošu, bet arī maksimālu efektu, Biotherm jaunajos skaistumkopšanas produktos pirmoreiz izmantoja aļģes Alaria Esculenta ekstraktu. Šis apbrīnojamais augs spēj izdzīvot skarbos klimatiskos apstākļos – ledāju ūdeņos Grenlandes piekrastē, un tam piemīt dabiska spēja paātrināt šūnu atjaunošanos, tāpēc šo augu mēdz dēvēt arī par Jaunības aļģi. Alaria Esculenta spēj augt ātrāk nekā jebkura cita aļģe – līdz 10 cm dienā. Ekstrakta iegūšanai aļģes novāc īpaši saudzīgi – ar rokām, saudzējot dabu. Pirms izmantošanas tās rūpīgi attīra, un ekstraktu iegūst īpaša biotehnoloģiska procesā. 

LIETOŠANA


 Uzklāt uz attīrītas sejas ādas. Krēms aktivizējās saskarē ar ādu, tajā koncentrētais jeb jaunības aļģu ekstrakts ātri iesūcās ādā, palīdzot tai atjaunoties un novēršot ārejo novecošanas pastiprinātāju izraisītās novecošanas pazīmes: āda ir mitrāka, tās struktūra uzlabojusies, ādas tonis ir sārts un starojošs, un sejas kontūra šķiet stingrāka. 

Efektīvākai iedarbībai, izmantojiet kopā ar: Biotherm Blue Therapy Accelerated Serum (Ātras iedarbības serums). 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi