Berdoues Russkaya Kozha  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Berdoues Russkaya Kozha  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Berdoues Russkaya Kozha  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Berdoues Russkaya Kozha  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)
Berdoues Russkaya Kozha  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)Berdoues Russkaya Kozha  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)Berdoues Russkaya Kozha  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)
Berdoues

Russkaya Kozha

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Āda, Kardamons, Benzosveķi
Dāvana
Dāvana! Luxury Advent Calendar

11.11.2019 iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 150 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Adventes kalendāru Luxury Advent Calendar ar 26 dažādiem skaistuma produktiem (gan pilna izmēra, gan ceļojumu izmēra).

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 11.11.2019.

100 ml 99 € par 100 ml
99 €

Produkta apraksts

Berdoues Russkaya Kozha

(Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)


Ceļojums Krievijā. Mūsu parfimēri izteikuši imperiālās Krievijas skaistumu intensīvā un izsmalcinātā aromātā. Šis ādas materiāla Grand Crus aromāts izsaka visu Krievijas izsmalcinātību vienā stikla pudelītē. Berdoues Russkaya Kozha -  dižciltīgāko sastāvdaļu maisījums– atklājas kā noslēpumains un intensīvs aromāts, pateicoties Spānijas kadiķim, Malaizijas Siāmas benzoīnam un Gvatemalas kardamonam. Specifiskais: macerācija tiek pagarināta par mēnesi īpašā tvertnē 15% koncentrācijā (parfimērijas ūdens).

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA


Āda Kadiķis Benzoīnsveķi Kardamons
Āda Kadiķis Benzoīnsveķi Kardamons

 

 

 

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi