BEAUTY JAR Kiss Me Goodnight Overnight Lip Mask Lūpu nakts maska
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00*.
*Jums tiks nosūtīta ziņa, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai!
Produkta apraksts
BEAUTY JAR Kiss Me Goodnight Overnight Lip Mask
(Nakts maska lūpām)
Nakts maska lūpām Eļļu kokteilis: mandeļu eļļu, kokoss Bišu vasks Kandelilas vasks Kamēr jūs guļat, eļļu maisījums intensīvi baro un atjauno lūpu ādu. Tās izlīdzina grumbiņas un novērš lūpu sausumu. Bišu vasks mitrina un saglabā mitrumu maigajā ādā. Kandelilas vasks izveido aizsargplēvīti, lai nākamajā dienā pasargātu lūpas no saules un vēja. No rīta mostieties ar mīkstām un koptām lūpām!
Lietošana
Uzklājiet masku uz lūpām biezā kārtā, pagaidiet 10-15 minūtes, lai maska nedaudz iesūcas. Liecieties gulēt, un no rīta pārpalikumus noņemiet ar salveti.
Sastāvdaļas
Sastāvdaļas:
COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, GLYCERIN, AQUA, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, CERA ALBA (BEESWAX), EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX, QUILLAJA SAPONARIA WOOD EXTRACT, SAPONARIA OFFICINALIS (SOAPWORT) LEAF/ROOT EXTRACT, ANIBA ROSAEODORA (ROSEWOOD) WOOD OIL, CI 45410, CITRONELLOL, GERANIOL, LIMONENE, LINALOOL
Uzmanību! Produkta sastāvs var būt mainīts. Pirms produkta lietošanas, lūdzu, pārbaudiet sastāvu uz iepakojuma. Precīzākais un aktuālākais sastāvdaļu saraksts ir atrodams uz produkta iepakojuma.
Brīdinājumi
SIA "LD STELS"
Rīga, Bukaišu iela 2, LV-1004, Latvija
office@ldstels.lv








