Beauty Blender Beauty Blender Swirl   (Grima sūklis) Beauty Blender Beauty Blender Swirl   (Grima sūklis) Beauty Blender Beauty Blender Swirl   (Grima sūklis)
Beauty Blender Beauty Blender Swirl   (Grima sūklis)Beauty Blender Beauty Blender Swirl   (Grima sūklis)Beauty Blender Beauty Blender Swirl   (Grima sūklis)
Beauty Blender

Beauty Blender Swirl

Sūklītis/vate
Dāvana
Dāvana! Beauty Blender

Iegādājoties jebkuru Beauty Blender produktu, saņemsi DĀVANĀ Beauty Blender mini ziepes. 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 08.07.-02.08.2020. 

Šobrīd nav

Produkta apraksts

Beauty Blender Beauty Blender Swirl 

(Grima sūklis)


Beauty Blender Beauty Blender Swirl sūklis ir inovatīvs risinājums grima uzklāšanai, kas palīdz iepludināt tonālo krēmu ādā, veidojot nevainojamu izskatu. Jo nevainojams mākslas darbs tāpat kā izskats sākas ar perfektu audeklu - tīru, skaistu un vienmērīgu ādu. Divu lielisku krāsu sajaukums. Aplikators ar unikālu virpuļdizainu, kas nodrošina nevainojamu grimu. Beautyblender swirl joprojām saglabā visas oriģinālās tā funkcijas, kas, būdams mitrs, uzsūc pat nelielus ūdens daudzumus. Tas ļauj sūklim būt “pilnam”, lai grima produkti paliktu sūkļa virspusē, nevis iesūktos sūklī, tādējādi ļaujot Jums katru reizi izlietot mazāk grima produkta. Ik viens no tiem ir apstrādāts ar rokām, un tāpat kā Jūs arī Swirl Beauty Blenders katrs ir atšķirīgs. 

LIETOŠANA


Samitrini Beauty Blender ar ūdeni, izspied lieko mitrumu, izmantojot dvieli, ja tas pieejams. Tad iemērc Beauty Blender izvēlētajā tonālajā līdzeklī un klāj uz sejas vajadzīgajā vietā, un iegūsti nevainojamu klājumu.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi