Beauté Pacifique Pit Stop   (Bioloģiskas iedarbības anti-perspiranta dezodorants) Beauté Pacifique Pit Stop   (Bioloģiskas iedarbības anti-perspiranta dezodorants)
Beauté Pacifique

Pit Stop

Dezodorants-zīmulis
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
50 ml 60 € par 100 ml
29,99 €

Produkta apraksts

Beauté Pacifique Pit Stop 

(Bioloģiskas iedarbības anti-perspiranta dezodorants)


Beauté Pacifique Pit Stop bioloģiskas iedarbības anti-persipranta rullītis ir izcili efektīvs – tas strauji mazina gan sviedru izdalīšanos, gan arī nepatīkamās smakas veidošanos. Sastāvā ir aktīvās vielas ar botulīna toksīna injekcijām līdzīgu efektu, kas mazina sviedru dziedzeru darbību, tos iemidzinot, kā arī sviedru izdalīšanos bloķējošais alumīnija hlorohidrāts. Tas vēl nav viss – šis antiperspirants rūpējas arī par padušu ādas kopšanu un pretiekaisuma iedarbību. Pievienotā viela Chelidonine mazina nevēlamu matiņu augšanas intensitāti. Neatstāj uz apģērba traipus. Nesatur smaržvielas.

LIETOŠANA


Pit Stop īpašā forumla nodrošina to, ka ļoti labam efektam ir nepieciešams tikai ļoti mazs daudzums produkta, tādejādi tas ir ļoti ekonomisks lietošanā. Īpaši spēcīgas svīšanas gadījumā, sākumā lietot tik bieži cik nepieciešams, lai āda saglabātos svaiga un sausa visas dienas garumā. Kad svīšanas process ir normalizējies, lietošanas biežumu būs iespējams strauji samazināt, lietojot produktu reizi dienā vai pat retāk. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi