BEZMAKSAS PIEGĀDE ievadot kodu: PIEGADE. Akcija spēkā 19.08.-25.08.2019.

Beauté Pacifique Pit Stop   (Bioloģiskas iedarbības anti-perspiranta dezodorants) -33%
Beauté Pacifique

Pit Stop

Dezodorants-zīmulis
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana Akcija
Dāvana! Beauté Pacifique

Iegādājoties Beauté Pacifique produktus 100 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Beauté Pacifique sejas krēmu Créme Paradoxe Anti-Age Night Creme (40 ml).

 *Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 08.08.-31.08.2019.

Beauté Pacifique Pit Stop   (Bioloģiskas iedarbības anti-perspiranta dezodorants)
50 ml 19,99 € 29,99 € 40 € par 100 ml
 

Produkta apraksts

Beauté Pacifique Pit Stop 

(Bioloģiskas iedarbības anti-perspiranta dezodorants)


Beauté Pacifique Pit Stop bioloģiskas iedarbības anti-persipranta rullītis ir izcili efektīvs – tas strauji mazina gan sviedru izdalīšanos, gan arī nepatīkamās smakas veidošanos. Sastāvā ir aktīvās vielas ar botulīna toksīna injekcijām līdzīgu efektu, kas mazina sviedru dziedzeru darbību, tos iemidzinot, kā arī sviedru izdalīšanos bloķējošais alumīnija hlorohidrāts. Tas vēl nav viss – šis antiperspirants rūpējas arī par padušu ādas kopšanu un pretiekaisuma iedarbību. Pievienotā viela Chelidonine mazina nevēlamu matiņu augšanas intensitāti. Neatstāj uz apģērba traipus. Nesatur smaržvielas.

LIETOŠANA


Pit Stop īpašā forumla nodrošina to, ka ļoti labam efektam ir nepieciešams tikai ļoti mazs daudzums produkta, tādejādi tas ir ļoti ekonomisks lietošanā. Īpaši spēcīgas svīšanas gadījumā, sākumā lietot tik bieži cik nepieciešams, lai āda saglabātos svaiga un sausa visas dienas garumā. Kad svīšanas process ir normalizējies, lietošanas biežumu būs iespējams strauji samazināt, lietojot produktu reizi dienā vai pat retāk. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi