Vēl tikai līdz nedēļas beigām -15% VISAM make-up (izņemot komplektus un ceļojumu izmēra produktus). ATLAIDES KODS: SVETKI | 11.03.-24.03.2019.

Beauté Pacifique Instant Hydrating Mask  (Intensīvi mitrinoša sejas maska)
Beauté Pacifique

Instant Hydrating Mask

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Ļoti sausai ādai, Sausai ādai, Visiem ādas tipiem
Beauté Pacifique Instant Hydrating Mask  (Intensīvi mitrinoša sejas maska)
100 ml 44,99 € 45 € par 100 ml
 

Produkta apraksts

Beauté Pacifique Instant Hydrating Mask

(Intensīvi mitrinoša sejas maska)


Beauté Pacifique Instant Hydrating Mask intensīvi, ilgstoši un dziļi mitrina, veicina ādas struktūras atjaunošanos un mazina tādas novecošanās pazīmes kā mīmikas līnijas un grumbiņas. Augstā koncentrācijā satur dabīgo skvalāna eļļu, kas ir līdzvērtīga ādas lipīdu sistēmai un tādēļ īpaši labi iesūcas un nogādā ādā arī A un E vitamīnus. Skvalāna eļļas daudzums ādā ievērojami samazinās novecojot un dažādu ādas problēmu gadījumā, kā rezultātā āda kļūst sausāka. Pievienotie vitamīni aizsargā ādu no brīvajiem radikāļiem un palīdz arī atjaunot ādas bojāto struktūru. Pēc maskas lietošanas āda ir pabarota, svaiga un veselīga. Īpaši ieteicams šo masku lietot sausas un ļoti sausas ādas regulārai kopšanai.

LIETOŠANA


Plānā kārtiņā uzklāt uz tīras sejas un kakla ādas 1-2 reizes nedēļā. Ļaut iedarboties 5-10 min. vai arī atstāt uz nakti, lai saglabātu lielisku ādas mitrināšanu visas nakts garumā. Izcilam rezultātam iesakam 1 reizi nedēļā, vai pēc nepieciešamības, pirms šīs maskas, lietot Clinical Super3 Exfoliator pīlingu un Deep Pore Cleansing Mask dziļi poru attīrošo mālu masku.