BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Beauté Pacifique Crème Métamorphique Eye Cream  (Atjaunojošs A-vitamīnu acu krēms) Beauté Pacifique Crème Métamorphique Eye Cream  (Atjaunojošs A-vitamīnu acu krēms)
Beauté Pacifique

Crème Métamorphique Eye Cream

Acu krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
15 ml 347 € par 100 ml
51,99 €

Produkta apraksts

Beauté Pacifique Crème Métamorphique Eye Cream

(Atjaunojošs A-vitamīnu acu krēms)


Beauté Pacifique Crème Métamorphique Eye Cream mazina mīmikas līnijas, grumbiņas un tumšos lokus zem acīm, kurus rada plāna un caurspīdīga āda. Uzlabo acu zonas ādas elasticitāti, atjauno dziļo ādas struktūru un aizsargā no brīvo radikāļu iedarbības. Uzlabo acu zonas ādas elasticitāti un mazina pigmentācijas veidošanos. Trīs veidu A-vitamīnu esteri, iekapsulēti dabīgā Skvalāna eļļā,tiek nogādāti ādas dziļākajos slāņos ar Beauté Pacifique patentēto piegādes sistēmu, kas kalpo kā transporta līdzeklis vitamīnu piegādei caur ādas barjeru. Aktīvo sastāvdaļu iedarbības rezultātā tiek stimulēta kolagēnu šķiedru struktūra, tā kļūst blīvāka un labāk organizēta, līdzīgi kā jaunākā ādā. Āda kļūst biezāka un mazinās tās caurspīdīgums. Šis acu krēms katram sniedz acīmredzamu ādas kvalitātes uzlabošanos.

LIETOŠANA


Ar pirkstu galiem maigi uzklāt krēmu uz tīras ādas no rīta un vakarā. Nelietot krēmu uz acu plakstiņa un pārāk tuvu pie asaru kanāla. Uz katras acu zonas nepieciešams uzklāt tikai ½ rīsa grauda lieluma daudzumu. Iespējams ir kombinēt - šo krēmu uzklāt uz nakti, bet no rītiem izvēlēties Puffy Eyes gēlu acu maisiņu mazināšanai.

Atsauksmes

Krēms ir ok. izlietoju 2 iepakojumus. Bŗinumu nebja, bet arī nebija slikti. Pa lielam krēms ir uzturošs, nevis atjaunojošs.
Evija 2021-03-29 11:31
Rakstīt atsauksmi