BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.02.-28.02.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Artemis Skin Love Moisturising Gel - Cream  (Mitrinošs želejas krēms sejai) Artemis Skin Love Moisturising Gel - Cream  (Mitrinošs želejas krēms sejai) Artemis Skin Love Moisturising Gel - Cream  (Mitrinošs želejas krēms sejai)
Artemis Skin Love Moisturising Gel - Cream  (Mitrinošs želejas krēms sejai)Artemis Skin Love Moisturising Gel - Cream  (Mitrinošs želejas krēms sejai)
Artemis

Skin Love Moisturising Gel - Cream

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
50 ml 40 € par 100 ml
19,99 €

Produkta apraksts

Artemis Skin Love Moisturising Gel - Cream

(Mitrinošs želejas krēms sejai)


Artemis Skin Love Moisturising Gel - Cream mitrinošs želejas krēms. Intensīva ādas kopšana, kas nodrošina optimālu ādas mitrināšanu un uzturu. Novērš ādas iekaisumu, vienlaikus izveidojot perfektu grima bāzi. Satur D-pantenolu nomierinošus ādas kairinājumus un salicilskābi, kas attīra ādas poras un mazina nepilnības.

Atsauksmes

Labs sejas krēms, pietiekami mitrina un labi iesūcas ādā, bet tā specifiskā smarža... Diemžēl vienīgi dēļ šis smakas vairs nepirkšu, izmēģināju gan mazo 20 ml iepakojumu, gan pilna izmēra 50 ml, vienādi nepatīkami smaržo, vīram arī nepatika.. Ir daudz labākas alternatīvas par šādu cenu, kad krēmu ir patīkami lietot un smarža ir patīkama vai tās vispār nav
Karina 2020-10-13 11:09
Rakstīt atsauksmi