Artemis Men O2 Oxygen - boosting Face Care (Fluīds ar skābekli vīrieša sejas ādai) Artemis Men O2 Oxygen - boosting Face Care (Fluīds ar skābekli vīrieša sejas ādai)
Artemis Men O2 Oxygen - boosting Face Care (Fluīds ar skābekli vīrieša sejas ādai)Artemis Men O2 Oxygen - boosting Face Care (Fluīds ar skābekli vīrieša sejas ādai)
Artemis

O2 Oxygen-Boosting Face Care

Sejas krēms-fluīds
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
75 ml 51 € par 100 ml
37,99 €

Produkta apraksts

Artemis Men O2 Oxygen - Boosting Face Care

(Fluīds ar skābekli vīrieša sejas ādai)


Ir brīži, kad āda prasa lielāku aprūpi nekā parasti - pirms svarīgas tikšanās, stresa situācijās, pēc garas dienas vai īsas nakts. Katru reizi, kad ādas enerģijas rezerves ir izsīkušas, vieglais un atsvaidzinošais fluīds sniegs ādai dabīgu pretnovecošanās līdzekli - skābekli! Iedvesmojoties no zemūdens niršanas, Artemis radīja intensīvo Cerasome O2 Energy Technology, kas sastāv no ādai identiskiem keramīdiem un aktīvās sastāvdaļas - Perfluorodecalin, kas nogādā skābekli dziļākajos ādas slāņos, uzkrāj to un palielina enerģijas līmeni šūnās.

Tas ir enerģijas lādiņš nogurušai, stresa nomāktai vīriešu sejas ādai. Noguruma un stresa pazīmes pazūd, šūnu funkcijas tiek uzlabotas un grumbas tiek samazinātas!

LIETOŠANA


Uzklāt uz attīrītas sejas ādas no rītiem un/vai vakaros vai pēc nepieciešamības.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi