ARIUL Apple Cider All Kill Cleansing Bubble Pads Dziļi attīroši putojoši kosmētikas noņemšanas spilventiņi ar ābolu sidra etiķi
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00*.
*Jums tiks nosūtīta ziņa, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai!
Produkta apraksts
ARIUL Apple Cider All Kill Cleansing Bubble Pads
(Salvetes dekoratīvās kosmētikas noņemšanai)
ARIUL Apple Cider All Kill Cleansing Bubble Pads ir atsvaidzinošs veids, kā saglabāt ādu tīru un starojošu – tie efektīvi noņem atmirušās ādas šūnas, melnās un baltās pumpas, kā arī patīkami smaržo pēc āboliem! Putotas attīrošās plāksnītes ir viegli un patīkami lietot – tās var izmantot visai sejai vai uz noteiktām vietām, kur ir vairāk melno punktu vai nepieciešama eksfoliācija. Pēc lietošanas āda ir tīra, svaiga un maiga. Ābolu etiķis kopā ar AHA un PHA skābēm palīdz saglabāt ādu tīru un gludāku.
Lietošana
Maigi noslaukiet seju ar plāksnīti, īpašu uzmanību pievēršot vietām ar melnajiem vai baltajiem punktiem. Noskalojiet ar siltu ūdeni.
Sastāvdaļas
Sastāvdaļas:
AQUA (WATER), GLYCERIN, POTASSIUM COCOYL GLYCINATE, LAURYL BETAINE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, POTASSIUM COCOATE, SODIUM CHLORIDE, POLYGLYCERYL-10 LAURATE, POTASSIUM BENZOATE, PARFUM, HEXYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, BUTYLENE GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, GLUCONOLACTONE, VINEGAR, PYRUS MALUS (APPLE) FRUIT EXTRACT, PYRUS MALUS (APPLE) JUICE, CENTELLA ASIATICA EXTRACT
Izcelsmes valsts: Dienvidkoreja
Derīgs pēc atvēršanas: 12M
Uzmanību! Produkta sastāvs var būt mainīts. Pirms produkta lietošanas, lūdzu, pārbaudiet sastāvu uz iepakojuma. Precīzākais un aktuālākais sastāvdaļu saraksts ir atrodams uz produkta iepakojuma.
Brīdinājumi
Tradegate
Albasanz 79, Nave 6, 28037, Madrid, Spain
karla.pires@tradegate.es









