Andrew Barton S.O.S. Hair Repair Conditioner  (Kondicionieris sausiem bojātiem matiem) Andrew Barton S.O.S. Hair Repair Conditioner  (Kondicionieris sausiem bojātiem matiem)
Andrew Barton

S.O.S. Hair Repair Conditioner

Kondicionieris/balzams
Matu tips: Sausiem matiem, Bojātiem matiem
250 ml 3,00 € par 100 ml
7,49 €

Produkta apraksts

Andrew Barton S.O.S. Hair Repair Conditioner

(Kondicionieris sausiem bojātiem matiem)


Andrew Barton S.O.S. Hair Repair Conditioner kondicionieris ir ļoti iecietīgs pret sausiem un bojātiem matiem. Saudzējošā formula, kuras sastāvā ir īpaši izvēlētas izejvielas un PROtech spīduma komplekss*,  ne tikai liks Jūsu matiem izskatīties dzīviem un barotiem, bet arī atjaunos pašas trauslākās matu vietas, kā arī pasargās tos no turpmākas lūšanas. Kondicionieris piešķirs Jūsu matiem nevainojamu spīdumu, jo tā sastāvā ir argana eļļa un šī sviests. *PROtech spīduma komplekss ir unikāla proteīnu formula, kuras sastāvā ir vitamīns E, kas pastiprina matu vitalitāti. Bagātināta ar soju proteīnu matu barošanai un aizsardzībai.

LIETOŠANA


Pēc matu mazgāšanas ar šampūnu iemasējiet kondicionieri galvenokārt matu galos. Atdaliet matus ar rupju ķemmi, ļaujiet kondicionierim iesūkties 2-3 minūtes un tad kārtīgi izskalojiet. Maksimālam efektam iesakam lietot S.O.S. Hair Repair šampūnu. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

https://www.douglas.lv/lv/katalogs/matu-kopsana/