Andrew Barton No Weight Hydrate Conditioner  (Mitrinošs kondicionieris matiem) Andrew Barton No Weight Hydrate Conditioner  (Mitrinošs kondicionieris matiem)
Andrew Barton

No Weight Hydrate Conditioner

Kondicionieris/balzams
Matu tips: Sausiem matiem, Visiem matu tipiem, Bojātiem matiem
250 ml 3,00 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-04-09
līdz 2020-04-12
7,49 €

Produkta apraksts

Andrew Barton No Weight Hydrate Conditioner

(Mitrinošs kondicionieris matiem)


Andrew Barton No Weight Hydrate Conditioner kondicionieris ar īpaši vieglo un gādīgo formulu attīrīs Jūsu matus no liekajām eļļām un netīrumiem. Pateicoties sastāvā esošajai Marokas argana eļļai un kokosrieksta pienam, kondicionieris dziļi mitrinās un mīkstinās pašus sausākos un nedzīvākos matus. Produkts nesatur parabēnus un tas nav testēts uz dzīvniekiem. Maksimālam efektam iesakām lietot No Weight Hydrate šampūnu, kā arī No Weight Hydrate atjaunojošo masku divreiz nedēļā. *PROtech spīduma komplekss ir unikāla formula, kura ir bagātināta ar vitamīnu E un daudz dažādiem proteīniem. Pateicoties sastāvā esošajam sojas proteīnam, mati jutīsies atjaunoti, aizsargāti un starojoši.

LIETOŠANA


Ieklājiet kondicionieri tīros matu galos, izvairoties no matu saknēm. Lietojiet ķemmi, lai atdalītu matus, ļaujiet kondicionierim iesūkties pāris minūtes un tad izskalojiet. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi