BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Anastasia Beverly Hills

Ride or Die Brow Duo

Komplekts
 
Dark Brown 1.00 gab.
36,99 €

Produkta apraksts

ANASTASIA BEVERLY HILLS Ride or Die Brow Duo Set

(Komplekts uzacīm)


“Anastasia Beverly Hills” “Ride or Die Brow Duo” ir ierobežota izlaiduma uzacu dekoratīvās kosmētikas komplekts, kurā ir divi pilna izmēra neaizstājami produkti uzacīm – “Brow Wiz®” un “Clear Brow Gel” – uzacu kontūras un detaļu iezīmēšanai un uzacu grima fiksēšanai, lai kur jūs atrastos. “Brow Wiz®” ir uzacu zīmulis ar smalku galiņu, kura vilktās līnijas izskatās pēc uzacu matiņiem – tas ir ideāls rīks uzacu kontūras iezīmēšanai un precīzu detaļu pievienošanai. Caurspīdīgais uzacu gels “Clear Brow Gel” ir viegls, tas elastīgi fiksē uzacu matiņus vietās.

 “Brow Wiz” –

Ideāls rīks uzacu kontūras iezīmēšanai un precīzu detaļu pievienošanai.

Šis uzacu zīmulis ar smalko galiņu ļauj vilkt smalkas, precīzas līnijas, kuras izskatās pēc uzacu matiņiem.

Sastāvā ir nevainojams vaska un krāsas maisījums, kurš nodrošina labu klāšanos.

Komplektā ir speciāla otiņa ar birstīti, lai varat panākt dabisku, izpludinātu krāsojumu.

Caurspīdīgs gels uzacīm “Clear Brow Gel” –

Viegls, bezkrāsains sastāvs, kas nodrošina elastīgu, noturīgu fiksāciju.

Otiņa uzklāj precīzi nepieciešamo produkta daudzumu, tādēļ varat to kontrolēt.

Sastāvs fiksē uzacu grimu un notur matiņus vietās, tos nepadarot stīvus.

Nožūstot ir pilnīgi caurspīdīgs, neatstāj nekādas pēdas.

Uzacis izskatās biezākas un gludākas.

LIETOŠANA


Sākumā ar uzacu zīmuli “Brow Wiz®” ievelciet uzacs kontūru zem izliekuma līdz pat uzacs galam, pēc tam ar birstītes galu izpludiniet uzacu krāsu. To pašu atkārtojiet gar uzacs augšējo izliekumu, viegli velkot ar uzacu zīmuli.

Pēc tam ar uzacu zīmuļa smalko galiņu veiciet smalkus diegveida triepienus uzacs priekšdaļā, velkot matiņu dabiskajā augšanas virzienā. Šo pašu paņēmienu izmantojiet, lai aizpildītu zonas, kur uzacu matiņi ir retāki, un ar birstīti izpludiniet, lai iegūtu dabisku krāsojumu.

Beigās nostipriniet iegūto uzacu grimu ar caurspīdīgo uzacu gelu “Clear Brow Gel”. Uzklājiet gelu ar otiņu, velkot ar augšup vērstām kustībām, lai uzacis izskatītos paceltas un apjomīgas – apmēram 5–6 triepieni katrai uzacij.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi