BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.02.-28.02.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Pen (Uzacu zīmulis) ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Pen (Uzacu zīmulis) ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Pen (Uzacu zīmulis) ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Pen (Uzacu zīmulis) ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Pen (Uzacu zīmulis) ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Pen (Uzacu zīmulis) ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Pen (Uzacu zīmulis) ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Pen (Uzacu zīmulis) ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Pen (Uzacu zīmulis) ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Pen (Uzacu zīmulis) ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Pen (Uzacu zīmulis) ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Pen (Uzacu zīmulis)
ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Pen (Uzacu zīmulis)ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Pen (Uzacu zīmulis)ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Pen (Uzacu zīmulis)ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Pen (Uzacu zīmulis)
Anastasia Beverly Hills

Brow Pen

Uzacu zīmulis
Dāvana
Dāvana! Anastasia Beverly Hills kosmētikas somiņa

Pērkot divus Anastasia Beverly Hills produktus, DĀVANĀ saņem kosmētikas somiņu. 

*Dāvanas nesummējas. **Dāvanas nosacījumi spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 03.02.-28.02.2021.

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Taupe 0.50 ml
29,49 €

Produkta apraksts

ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Pen

(Uzacu zīmulis)


Anastasia Beverly Hills uzacu zīmulis Brow Pen bez grūtībām ļauj veidot apjomu, ievelkot smalkas svītriņas zonās, kur vēlaties, lai uzacis izskatītos biezākas. Ūdensnoturīgais sastāvs bez piepūles klājas, veidojot neatkārtojam krāsojumu matiņa smalkumā precīzi, imitējot dabisko matiņu izskatu un piešķirot uzacu grimam apjomu. Īpaši smalkais galiņš ir ideāli piemērots reālistisku matiņiem līdzīgu triepienu veidošanai, lai iegūtu visdabiskākā izskata uzacis.

KĀDĒĻ JUMS TAS PATIKS:

 • Smalki iezīmē un izceļ uzacis, liekot tām izskatīties biezākām
 • Ļoti smalkais un stingrais otiņas gals veido reālistiskas matiņiem līdzīgas līnijas
 • Ērti lietojams zīmulis, kas piešķir uzacīm apjomu un iezīmē to formu
 • Ūdensnoturīgais sastāvs klājas viegli, bez piepūles
 • Ideāli piemērots visiem ādas un uzacu tipiem – labi saistās gan pie ādas, gan pie matiņiem
 • Imitē dabiska uzacu matiņa izskatu un tekstūru
 • Īpaši veidotais otiņas galiņš nepieķep, nelēkā un nav izgatavots no filca
 • Pieejami 9 toņi plašā vēso un silto apakštoņu gammā

Šis produkts ir:

 • izgatavots bez vardarbības
 • ražošanā nav izmantotas dzīvnieku izcelsmes izejvielas
 • bez aromāta
 • nesatur parabēnus
 • nesatur glutēnu
 • nesatur ftalātus
 • nesatur minerāleļļas
 • nesatur spirtu
 • nesatur talku

LIETOŠANA


Atrodiet to uzacu zīmuļa toni, kas vislabāk atbilst jūsu dabiskajai uzacu matiņu krāsai. Kombinējot ar citiem “ABH” produktiem uzacīm, lai piepildītu uzacs apjomu, izvēlieties to pašu toni arī otrā produktā. Piemēram, izmantojiet “Brow Definer” toni “Soft Brown” un “Brow Pen” toni “Soft Brown”. Apjomīgākas, biezas uzacis: Sāciet ar tīrām uzacīm – uzacu zīmuli “Brow Pen” labāk klāt tiešu uz tīras, sausas ādas. Pirms lietošanas uzacu zīmuli “Brow Pen” sakratiet ar lejup vērstām kustībām. Sākumā ar “Brow Pen” iezīmējiet zonas, kur matiņi ir retāki, velkot līnijas matiņu augšanas virzienā. Viegli iezīmējiet visas zonas, kur vēlaties papildināt krāsojumu un izcelt uzacis. Procesa laikā maigi izpludiniet krāsojumu ar otiņu. Ļaujiet 20 sekundes nožūt. Fiksējiet ar caurspīdīgo uzacu gelu “Clear Brow Gel”. Izteiksmīgas un apjomīgas uzacis. Sāciet ar tīrām uzacīm. Ar “Brow Definer” apvelciet uzacis un piepildiet to kontūru. Izpludiniet ar otiņas galu. Ar “Brow Pen” iezīmējiet zonas, kur matiņi ir retāki, velkot līnijas matiņu augšanas virzienā. Viegli iezīmējiet visas zonas, kur vēlaties papildināt krāsojumu un izcelt uzacis. Ļaujiet 20 sekundes nožūt. Fiksējiet ar caurspīdīgo uzacu gelu “Clear Brow Gel”. Meistaru ieteikumi: Pirms lietošanas sakratiet ar lejup vērstām kustībām. Uzklājot jāpiespiež ļoti viegli. Lai krāsojums izskatītos dabisks, matiņi jāiezīmē to augšanas virzienā. Lai iegūtu dabisku, pakāpenisku krāsojumu, reizē lietojiet divus toņus. Gaišāko toni lietojiet uzacs zonai tuvāk sejas centram, savukārt tumšāko toni no uzacs loka līdz galam. Notīrīšanai izmantojiet ūdensnoturīgās kosmētikas noņēmēju un / vai attīrošo līdzekli. Lai zīmulis labi kalpotu, glabājiet to ar galiņu uz leju. Var izmantot, lai koriģētu tetovētu uzacu krāsu. Ja jums ir taukaina āda, pirms lietošanas notīriet ādu ap uzacīm ar toniku, lai veidotu tīru, sausu virsmu.

 

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi