Tikai e-veikalā! Douglas Adventes kalendārs! Vīriešu aromātiem -25%, pirkumam virs 49 EUR!

Kods: MEN25
Ame Pure CIT Face Roller Gentlemen 0,5mmAme Pure CIT Face Roller Gentlemen 0,5mmAme Pure CIT Face Roller Gentlemen 0,5mm
Ame Pure

CIT Face Roller Gentlemen 0,5mm

Aksesuāri
ĀDAS TIPS/STĀVOKLIS: Visiem ādas tipiem
ĪPAŠĪBAS: Atjaunojošs, Elastīgumam, Nogludinošs, Poru samazināšanai, Pumpām/pūtītēm
KAM: Vīrietim
1
39,99 €
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00.

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ

Produkta apraksts

Ame Pure CIT Face Roller Gentlemen 0,5mm

(Mikroadatu terapijas ierīce)


Iegūstiet gludu un vienmērīgu ādu bez pūtīšu izraisītām rētām, pumpām un paplašinātām porām ar Eiropā pārdotākā mājas apstākļos izmantojamā derma rullīša palīdzību. âme pure® CIT Face Roller GENTLEMEN rullītis izlīdzina sejas ādu ar smalkām adatām.
Tas rada niecīgus punktiņus ādas augšējā slānī, kas momentāli uzsāk ķermeņa dziedināšanas procesu un nekavējoties aktivizē kolagēna un elastāna veidošanos. Ādas dabiskais atjaunošanas process palīdz novērst dažādas ādas nepilnības, piemēram, pūtīšu izraisītas rētas, līnijas un nevienmērīgu ādas struktūru, kā arī sašaurina paplašinātas poras.
Mēs iesakām izmantot CIT Face Roller GENTLEMEN ar âme pure® GENTLEMEN kolagēna gelu līniju. Tie tika īpaši izstrādāti, lai lietotu pēc mikroadatu terapijas procedūras, kad ādu caurdur daudzi mikroskopiski kanāli, kas ļauj aktīvajām vielām uzsūkties par 1000 reizēm labāk. Šie geli satur spēcīgas aktīvās sastāvdaļas, kas dziļi iesūcas ādā un tiem ir spēcīga ādu uzlabojoša, atjaunojoša un pumpu novēršanas iedarbība. âme pure® GENTLEMEN kolagēna geli nomierina ādu un nekavējoties mazina apsārtumu, kas rodas pēc mikroadatu terapijas procedūras.
Rullīša iedarbība ir pielīdzināma efektam, ko sniedz lāzera procedūras. Mikroadatu procedūra var tikt veikta uz visiem ādas toņiem, neriskējot ar hiperpigmentāciju, jo procedūrā netiek izmantots karstums.
Ražots Eiropas Savienībā tikai un vienīgi âme pure® lietošanai, saskaņā ar ES kosmētikas LRP sertifikātu.
Rezultāti dokumentēti vairākos klīniskos pētījumos. Rezultāts netiek 100% garantēts, un tā iedarbība var atšķirties atkarībā no cilvēka.

 

Lietošana

Mēs iesakām veikt procedūru ar CIT Face Roller GENTLEMEN rullīti vakaros, 2-4 reizes nedēļā, katru otro nedēļu. Jums būs viena nedēļa, kurā veicat šo procedūru, un 1 nedēļa, kad neveiksiet.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!