Ame Pure CIT Face Roller 0,5mmAme Pure CIT Face Roller 0,5mmAme Pure CIT Face Roller 0,5mmAme Pure CIT Face Roller 0,5mm
Ame Pure

CIT Face Roller 0,5mm

Aksesuāri
ĪPAŠĪBAS: Ādas tvirtumam, Elastīgumam
KAM: Sievietei
1
Šobrīd nav
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00.

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ

Produkta apraksts

Ame Pure CIT Face Roller 0,5mm

(Mikroadatu terapijas ierīce)


Iegūstiet gludu un vienmērīgu ādu bez līnijām ādā, rētām un pigmentācijas plankumiem ar Eiropā pārdotākā mājās izmantojamā derma rullīša palīdzību. âme pure® CIT Face Roller ar smalkām adatām izlīdzina ādas virsmu.
Tas rada niecīgus punktiņus ādas augšējā slānī, kas momentāli uzsāk ķermeņa dziedināšanas procesu un nekavējoties aktivizē kolagēna un elastāna veidošanos. Ādas dabiskais atjaunošanas process palīdz aizpildīt un izlīdzināt grumbas, smalkas līnijas un rētas, vienlaikus saraujot palielinātas poras.
Mēs iesakām izmantot CIT Face Roller rullīti ar âme pure® Collagen Therapy™ geliem. Tie tika īpaši izstrādāti, lai lietotu pēc mikroadatu terapijas procedūras, kad ādu caurdur daudzi mikroskopiski kanāli, kas ļauj aktīvajām vielām uzsūkties par 1000 reizēm labāk. Collagen Therapy™ geli satur spēcīgas aktīvās sastāvdaļas, kas dziļi iesūcas ādā un tiem ir spēcīga ādu uzlabojoša, atjaunojoša un pumpu novēršanas iedarbība. Šie geli nomierina ādu un nekavējoties mazina apsārtumu, kas rodas pēc mikroadatu terapijas procedūras.

Izvēlieties adatas ar izmēru 0.50mm, lai cīnītos ar: taukainu ādu, pūtīšu izraisītām rētām, līnijām, hiperpigmentāciju, porām un melnajiem punktiem.
Mezorollera rullīša iedarbība ir pielīdzināma efektam, ko sniedz lāzera procedūras. Mezorollera procedūra var tikt veikta uz visiem ādas toņiem, neriskējot ar hiperpigmentāciju, jo procedūrā netiek izmantots karstums.

 

 

Lietošana

Mēs iesakām veikt procedūru ar CIT Face Roller rullīti vakaros, 2-4 reizes nedēļā, katru otro nedēļu. Jums būs viena nedēļa, kurā veicat šo procedūru, un 1 nedēļa, kad neveiksiet.

Atsauksmes

Labs un iedarbībgs līdzeklis pret post-acne retām. Izlīdzina ādu un padara to elastīgāku.
Jūlija 2022-09-23 14:01
Rakstīt atsauksmi

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!