Alterna Caviar Bond Conditionier   (Intensīvi atjaunojošs kondicionieris) Alterna Caviar Bond Conditionier   (Intensīvi atjaunojošs kondicionieris) -30%
Alterna

Caviar Bond Conditionier

Kondicionieris/balzams
250 ml 13 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-06-01
līdz 2020-06-07
32,19 € 45,99 €

Produkta apraksts

Alterna Caviar Bond Conditionier 

(Intensīvi atjaunojošs kondicionieris)


Alterna Caviar Bond Conditionier ar Caviar Bond Enforcing tehnoloģiju bagātinātais kondicionieris dziļi atjauno matus. Šis matus atjaunojošais kondicionieris padara bojātus, trauslus matus mīkstākus un vieglāk kopjamus, kā arī aizsargā tos no turpmākiem bojājumiem. Bagātīgajā sastāvā ietilpst iedarbīgas atjaunojošas izejvielas, kas baro, stiprina matus un novērš to lūšanu un matu galu šķelšanos. Ir pierādīts, ka kondicionieris, regulāri lietojot kopā ar Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair šampūnu un 3- in-1 Sealing serumu, samazina matu lūšanu un matu galu šķelšanos par līdz pat 99% (salīdzinot ar nekoptiem matiem).

Galvenie ieguvumi:

- samazina matu lūšanu par līdz pat 99% (salīdzinot ar nekoptiem matiem)

- atjauno un aizsargā bojātus matus

- mitrina un aizsargā no turpmākiem bojājumiem. 

Caviar Bond Enforcing tehnoloģija: Īpaši izstrādāta matus atjaunojoša tehnoloģija, kas aizver ķīmisku procesu un fizisku bojājumu ietekmētas matu virsmas šķiedras. 

LIETOŠANA


Vispirms izmazgāt matus ar Alterna Caviar Bond Repair šampūnu. Pēc tam ieklāt kondicionieri ar dvieli nosusinātos matos, ļaut iedarboties 1-3 minūtes, tad rūpīgi izskalot.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi