Agent Provocateur Aphrodisiaque  (Parfimērijas ūdens sievietei) Agent Provocateur Aphrodisiaque  (Parfimērijas ūdens sievietei) Agent Provocateur Aphrodisiaque  (Parfimērijas ūdens sievietei) Agent Provocateur Aphrodisiaque  (Parfimērijas ūdens sievietei) -30%
Agent Provocateur Aphrodisiaque  (Parfimērijas ūdens sievietei)Agent Provocateur Aphrodisiaque  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Agent Provocateur

Aphrodisiaque

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Muskuss, Medus
Akcija
40 ml 150 € par 100 ml
59,99 €
80 ml 78 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-08-30
līdz 2021-09-26
62,30 € 89 €

Produkta apraksts

Agent Provocateur Aphrodisiaque EDP

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Provokatīvs, apreibinošs afrodiziaks, kas atmodina visas sajūtas!
Aphrodisiaque ir elegants, juteklisks ādas aromāts ar muskusa siltumu. Gluži kā izsmalcināta apakšveļa, kas rada jūsmīgi glāstošu sajūtu, aromāts Aphrodisiaque atstāj gaisā virmojam iekāres un pavedināšanas auru. Līdz sirds dziļumiem jutekliskais aromāts neatkārtojami saplūst ar ādu un atmodina visas sajūtas! Seksīgās, izliektās un kārdinošās pudelītes dizaina iedvesmas avots ir Agent Provocateur sievietes neatvairāmais ķermenis. Krāšņie, melnie pudelītes sāni ir iestrādāti satīnā un simbolizē sievietes ādas jutekliskumu, savukārt spīdīgais šampanieša–zelta krāsas metāliskais ietvars piešķir dizainam modernu raksturu. Aphrodisiaque atveras ar aicinošu kārdinošo kazeņu šalti, kas sajaucas ar tīro, spēcīgo jasmīnu un vibrējošiem baltajiem pipariem. Miesas, baudkāres un rotaļīguma vilinājums turpina atklāties ar reibinošajām sirds notīm, kurās kaktuss un vaniļas orhideja ļaujas ekskluzīvā melnā medus apskāvieniem. Izskaņā jutekliskais un krēmīgais muskuss ar reibinošu sveķu akcentiem apbur ar neatvairāmu pievilcību un jutekliskumu.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Kazene Jasmīns Baltie pipari  
Kazene Jasmīns Baltie pipari  

Sirds notis


Medus Kaktuss Orhideja        
Medus Kaktuss Orhideja        

Pamata notis


      Muskuss Sveķi    
      Muskuss Sveķi  

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi