Ilgtspējīgi produkti
(3289)
-20%no 19€THE ORDINARYAscorbyl Tetraisopalmitate Solution 20% in Vitamin F20% askorbila tetraizopalmitāta šķīdums F vitamīnā24,99 €30 ml (0,83 € / 1 ml)
-20%no 19€THE ORDINARYVitamin C Suspension 23% + HA Spheres 2%23% C vitamīna suspensija ar hialuronskābes lodītēm9,99 €30 ml (0,33 € / 1 ml)
-20%no 19€THE ORDINARY100% L-Ascorbic Acid-Powder100% L-askorbīnskābes pulverisŠobrīd nav20 g (0,43 € / 1 g)
-20%no 19€THE ORDINARYGranactive Retinoid 5% in Squalane5% retionīds skvalanāŠobrīd nav30 ml (0,67 € / 1 ml)
-30%MADARAFake It Natural Look Self Tan MilkPaštonējošs pieniņš ķermeņa ādai29,99 €20,99 €
150 ml (0,14 € / 1 ml)
LABA CENAMADARA3 Min Growth Boost Scalp TreatmentSerums matu augšanas stimulēšanai19,99 €
100 ml (0,20 € / 1 ml)
DIORHypnotic Poison Eau De Toilette Roller PearlTualetes ūdens sievietei58,99 €20 ml (2,95 € / 1 ml)
-30%MADARAInfusion Vert Firming Antioxidant Body OilNostiprinoša ķermeņa eļļa29,99 €20,99 €
200 ml (0,10 € / 1 ml)
ALTERNACaviar Bond Repair ConditionierIntensīvi atjaunojošs kondicionieris49,99 €250 ml (0,20 € / 1 ml)













