Ilgtspējīgi produkti
(3289)
THE ORDINARYMulti Peptid Serum for Hair DensityMultipeptīdu serums matu augšanaiŠobrīd nav60 ml (0,45 € / 1 ml)

THE ORDINARYCaffeine Solution 5% + EGCG5% kofeīna šķīdums ar epigallokatehīna gallātu (EGCG)9,90 €
30 ml (0,33 € / 1 ml)
-20%no 19€THE ORDINARY100% Organic Cold-pressed Moroccan Argan Oil100% bioloģiska auksti spiesta Marokas argāna eļļa9,59 €30 ml (0,32 € / 1 ml)

THE ORDINARY100% Organic Cold-Pressed Rose Hip Seed Oil100% bioloģiska auksti spiesta mežrožu augļu sēklu eļļa11,70 €
30 ml (0,39 € / 1 ml)
-20%no 19€THE ORDINARY100% Cold-Pressed Virgin Marula Oil100% auksti spiesta Virgin marulas eļļa13,99 €30 ml (0,47 € / 1 ml)
-20%no 19€THE ORDINARY100% Plant-Derived Squalane100% augu izcelsmes skvalānsŠobrīd nav30 ml (0,43 € / 1 ml)
-20%no 19€THE ORDINARYNatural Moisturizing Factors + HAMitrinošais līdzeklis ar hialuronskābino 7,99 €30 ml (0,27 € / 1 ml)
-20%no 19€THE ORDINARYResveratrol 3% + Ferulic Acid 3%3% resveratrols ar 3% ferulīnskābi12,99 €30 ml (0,43 € / 1 ml)
-20%no 19€THE ORDINARYAzelaic Acid Suspension 10%10% azelaīnskābes suspensijaŠobrīd nav30 ml (0,47 € / 1 ml)
-20%no 19€THE ORDINARYMandelic Acid 10% + HA10% mandeļskābe ar hialuronskābi9,59 €30 ml (0,32 € / 1 ml)











