Yves Saint Laurent Y Men EDT  (Tualetes ūdens vīrietim) Yves Saint Laurent Y Men EDT  (Tualetes ūdens vīrietim) Yves Saint Laurent Y Men EDT  (Tualetes ūdens vīrietim) Yves Saint Laurent Y Men EDT  (Tualetes ūdens vīrietim) Yves Saint Laurent Y Men EDT  (Tualetes ūdens vīrietim)
Yves Saint Laurent Y Men EDT  (Tualetes ūdens vīrietim)Yves Saint Laurent Y Men EDT  (Tualetes ūdens vīrietim)Yves Saint Laurent Y Men EDT  (Tualetes ūdens vīrietim)
Yves Saint Laurent

Y Men EDT

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Citrusi, Muskuss, Ciedrs, Bergamote
Dāvana Populārs
Dāvana! Yves Saint Laurent

Iegādājoties Yves Saint Laurent produktus 75 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ saņem produktu miniatūru komplektu sievietei vai arī smaržu miniatūru vīrietim. 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 18.05.-07.06.2020. 

Dāvana! Yves Saint Laurent men

Iegādājoties jebkuru Yves Saint Laurent Y līnijas aromātu, DĀVANĀ saņem somiņu vīrietim. 

 *Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 18.05.-07.06.2020. 

60 ml 130 € par 100 ml
77,99 €
100 ml 98 € par 100 ml
98 €

Produkta apraksts

Yves Saint Laurent Y Men EDT

(Tualetes ūdens vīrietim)


Yves Saint Laurent Y Men EDT autentisks aromāts, kas ir moderna vīrieša būtības esence. Stāsts nav tikai par vienu vīrieti vien, bet gan par veselu paaudzi: radošiem vīriešiem, kas uzdrošinās sekot aicinājumam un iet savu ceļu. Iedvesma, mērķtiecīgs darbs un sadarbība vairo viņu pašapziņu un panākumus. Visa aizsākumā ir jautājums: “Kāpēc?” “Y” Eau de Toilette for Men apvieno gaišās un tumšās fougère smaržvielas, kas perfekti papildina Y paaudzes vīrieša daudzšķautņainās personības iezīmes. Vieglās, svaigās ģerānijas, lavandas un balto aldehīdu virsnotis kontrastē ar spēcīgām un jutekliskām sirdsnotīm, kuru pamatā ir egles balzāma, vīraka un tonkas pupiņu notis. Y paaudzes vīriešus raksturo brīvības smarža. Šis YSL vīriešu aromāts mudina uzdrīkstēties un panākt iecerēto. Visa aizsākumā ir jautājums: “Kāpēc?”. “Y” Eau de Toilette for Men ikoniskā, modernā flakona dizainu raksturo minimālisms, asas līnijas un radošas identitātes zīmogs, ko sevī ietver simbols “Y”. Tas vairo spēku, lai Tu varētu ķļūt par to ko vēlies.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Bergamote Aldehīdi Ingvers Citrons Piparmētra    
Bergamote Aldehīdi Ingvers Citrons Piparmētra    


Sirds notis


Vijolīšu lapas Salvija Ģerānija Ābols Ananāss    
Vijolīšu lapas Salvija Ģerānija Ābols Ananāss    

Pamata notis


Muskuss Ambra Vīraks Ciedrs  
Muskuss Ambra Vīraks Ciedrs  

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi