BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Yves Saint Laurent Libre (Parfimērijas ūdens sievietei) Yves Saint Laurent Libre (Parfimērijas ūdens sievietei) Yves Saint Laurent Libre (Parfimērijas ūdens sievietei) Yves Saint Laurent Libre (Parfimērijas ūdens sievietei) Yves Saint Laurent Libre (Parfimērijas ūdens sievietei) Yves Saint Laurent Libre (Parfimērijas ūdens sievietei) Yves Saint Laurent Libre (Parfimērijas ūdens sievietei) Yves Saint Laurent Libre (Parfimērijas ūdens sievietei) -38%
Yves Saint Laurent Libre (Parfimērijas ūdens sievietei)Yves Saint Laurent Libre (Parfimērijas ūdens sievietei)Yves Saint Laurent Libre (Parfimērijas ūdens sievietei)Yves Saint Laurent Libre (Parfimērijas ūdens sievietei)
Yves Saint Laurent

Libre

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Citrusi, Vaniļa/Zefīrs, Muskuss, Lavanda, Jasmīns, Ciedrs, Apelsīna ziedi
Akcija Populārs Izdevīgi
90 ml 137 € par 100 ml
123 €
50 ml 190 € par 100 ml
95 €
30 ml 133 € par 100 ml
39,99 € 64,49 €
150 ml 108 € par 100 ml
162 €

Produkta apraksts

Yves Saint Laurent Libre

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Libre: Brīvības aromāts no Yves Saint Laurent. Tulkojot no franču valodas vārdu brīvība, Libre godā YSL mūžseno vērtību, kas definē pašu zīmolu: Brīvību. Brīva būt pašai. Brīva izvēlēties. Brīva izdzīvot savu dzīvi. Aromāts mūsdienīgai sievietei: spēcīgai, autentiskai un brīvai. Lielisks ziedu parfimērijas ūdens: Marokas apelsīnu ziedu dedzinošais jutekliskums, kas savijies kopā ar Francijas lavandas drosmīgo aromātu. Dedzinošu jutekliskumu aromātam piešķir jutekliskie apelsīnu ziedi un vēsā lavanda. Aromāts uzdzirkstī ar starojošo neroli un sulīgo mandarīnu. Vēl karstāku to dara kvēlojošā vaniļa un mirdzošais dzintars. Tāpat kā jebkurš lielisks dizaina priekšmets, arī šī aromāta samtainā struktūra ir veidota uz kontrastu pamata. Starp seksīgo un stilīgo. Tipiski vīrišķīga struktūra un īpaši sievišķīga būtība.  Flakons atspoguļo vīrišķīgās/sievišķās aromāta šķautnes. Tā ģeometriskās līnijas līdzinās labi piegriezta uzvalka līnijām. Modes nama eleganci pauž lielizmēra logotipa burti, kas iegriežas stiklā, laužot kodus un barjeras. Aromāta flakona vāciņu apvij gluda zelta ķēde – jo YSL sievietei patīk valkāt ķēdītes, ja vien tās ir no zelta. Visu papildina ieslīps, melns vāciņš, piešķirot kompozīcijai seksīgu asimetriju. Flakons, kas pauž vēstījumu: strukturēts un neparedzams vienlaikus, ar harmoniskiem kontrastiem un pielāgotu YSL meistarību.

 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Lavanda
 • Mandarīns
 • Petigrains
 • Upenes
Sirds notis

 • Apelsīna ziedi
 • Jasmīns
 • Lavanda
Pamata notis

 • Ciedrs
 • Muskuss
 • Vaniļa
 • Dzintars

Atsauksmes

Потрясающий аромат: многогранный и естественный. Сейчас мой самый любимый. И стойкость на уровне.
Anna 2020-11-18 19:10
Ļoti patīk aromāti,kuros iekšā ir jasmīns! Manas šī brīža favorīta augšgalā!
Baiba 2020-04-30 06:18
Atkarību izraisošs lavandas un vaniļas aromāts.
Arta 2020-04-27 19:05
Rakstīt atsauksmi