VPLAB

Beauty Collagen Peptides

Produkts
ĪPAŠĪBAS: Ādai, Atjaunojošs, Nagiem, Pretnovecošanai
KAM: Sievietei
150 g 16 € par 100 g
23,99 €
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00*.
*Jums tiks nosūtīta ziņa, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai!

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ

Produkta apraksts

VPlab Beauty Collagen Peptides

(Kolagēns)


Beauty Collagen Peptides satur tikai vienu sastāvdaļu – 100% hidrolizēto kolagēnu VERISOL®. Bioaktīvie kolagēna peptīdi® VERISOL® ir īpaši izstrādāti skaistumkopšanas nolūkiem – tie palīdz uzlabot ādas stāvokli, palielina ādas elastību, samazina grumbiņu dziļumu un celulītu, kā arī stiprina nagus četru nedēļu laikā. Kolagēns ir viena no galvenajām ādas strukturālajām sastāvdaļām. Lai arī organisms spēj kolagēnu ražot dabiski, ar vecumu tā līmenis sāk samazināties, liekot ādai un nagiem palikt plānākiem un zaudēt mitrumu. Beauty Collagen Peptides palīdz stimulēt jauna kolagēna ražošanu ādas šūnās. Palielinoties kolagēna līmenim līdz 65%, āda kļūst pilnīgāka un starojošāka, tiek samazinātas smalkās līnijas un grumbiņu daudzums, uzlabota ādas elastība un samazināts celulīts, kā arī nagi aug stiprāki un ātrāk. Produktam ir augsta uzsūktspēja, tas neizraisa alerģisku reakciju un ir drošs lietošanai gan sievietēm, gan vīriešiem. Beauty Collagen Peptides nesatur cukuru un taukus, mākslīgas krāsvielas, saldinātājus, konservantus un garšas. Tas pilnībā izšķīst jebkurā aukstā šķidrumā, neatstājot nogulsnes.

LIETOŠANA


1 porcija dienā. 2.5 g produkta izšķīdināt 100-200 ml aukstā šķidrumā.

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas:

100% Verisol® Hydrolyzed Collagen.

Atsauksmes

Nav garša, ērti lietojams un ir efekts diezgan ātri - nagiem ,matiem un ādai
Anna 2023-09-07 09:46
Ļoti labs
Kristīne 2022-12-29 17:45
Man nagi vienmēr ir bijuši trausli, lietojot šo kolagēnu pirmo reiz mūžā man ir gari un spēcīgāki nagi. Kā arī liekas, ka mati ir sākuši augt ātrāk.
Baiba 2021-07-15 18:29
Patīk, ka šim kolagēnam patiešām it nemaz nav ne garšas, ne smaržas. Līdz ar to viegli katru rītu iedzeru ar rīta ūdens glāzi. Lietoju jau kādas 4 nedēļas un jūtu, ka nagi pamazām kļūst stiprāki. Noteikti turpināšu lietot arī turpmāk.
Jelena 2021-07-14 10:56
Rakstīt atsauksmi

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!