Viviscal Maximum Strength Hair Growth SupplementViviscal Maximum Strength Hair Growth SupplementViviscal Maximum Strength Hair Growth SupplementViviscal Maximum Strength Hair Growth Supplement
VIVISCAL

Maximum Strength Hair Growth Supplement

Uztura bagātinātājs
MATU TIPS: Visiem matu tipiem
ĪPAŠĪBAS: Atjaunojošs, Matiem, Nostiprinošs
KAM: Sievietei
180 gab
99 €
60 gab
49,99 €
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00.

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ

Produkta apraksts

Viviscal Maximum Strength Hair Growth Supplement

(Vitamīni matu augšanai)


Viviscal Maximum Stenght uztura bagātinātāji Viviscal veicina matu augšanu 4 posmos 3 - 6 mēnešu laikā.

  • 1. posms Pastāvīgi uzņemot tabletē esošās barības un olbaltumvielas, tiek stiprinātas matu folikulas. Nereti pirmā pazīme, kas liecina, ka Viviscal darbojas, ir stiprāki nagi.
  • 2. posms Plāni un smalki mati kļūst spēcīgāki. Pievērsiet uzmanību jauno matu augšanai.
  • 3. posms Matu lūšana un izkrišana joprojām samazinās, veicinot normālu, veselu matu augšanu.
  • 4. posms Mati izskatās ievērojami spēcīgāki un veselīgāki.

Veselīgu matu augšanu ietekmējošie faktori: Laiks pēc grūtniecības, Menopauze, Stress, Ģenētiski faktori, Zāles, Nepietiekams uzturs, Pārmērīgi bieža matu veidošana, Ķīmiskā apstrāde.

Viviscal Maximum Strength uztura bagātinātāji ir zinātniski izstrādāti, to sastāvā iekļaujot svarīgas barības vielas. Biotīns un cinks, kas palīdz uzturēt normālu, veselu matu augšanu no iekšpuses*, un jūras proteīnu komplekss AminoMar C™. Viviscal izstrāde ir prasījusi lielus ieguldījumus pētniecībā un attīstībā, un to atbalsta 10 publicēti klīniskie pētījumi.

LIETOŠANA


Ieteicamā dienas deva Lietojiet 2 tabletes dienā ne mazāk kā 3 - 6 mēnešus (1 tablete rītā, 1 tablete vakarā ar ūdeni pēc ēšanas), pēc tam 1 - 2 tabletes dienā pēc vajadzības.

Divu tablešu sastāvā ir: Jūras proteīnu komplekss (AminoMar C™) C vitamīns Nikotīnskābe Biotīns Dzelzs Cinks Tīruma kosas ekstrakts Miller seed ekstrakts ***NRV=EC uzturvielu atsauces vērtība.

Brīdinājums: Šī produkta sastāvā ir dzelzs, kas pārdozēšanas gadījumā var kaitēt ļoti maziem bērniem un izraisīt vieglus kuņģa darbības traucējumus jutīgiem cilvēkiem. Neuzglabāt redzamā un viegli sasniedzamā vietā. Nav ieteicams grūtniecēm un ar krūti barojošām mātēm. Uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Ja jūs lietojat zāles, konsultējieties ar savu ārstu. Nepārsniedziet ieteicamo dienas devu. Nelietojiet, ja tabletes hermētiskais apvalks ir sagriezts, saplēsts vai bojāts. Uzglabāt bērniem nepieejamā.

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas:

VITAMIN C (FROM ACEROLA (FRUIT) POWDER AND ASCORBIC ACID), MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, MALTODEXTRIN, HORSETAIL (STEM) EXTRACT, IRON (FROM FERROUS FUMARATE), HYDROXYPROPYL CELLULOSE, ZINC (FROM ZINC OXIDE), BIOTIN, NIACIN (AS NIACINAMIDE), CROSCARMELLOSE SODIUM, MAGNESIUM STEARATE, MILLET SEED EXTRACT, NATURAL ORANGE FLAVOR, METHYL CELLULOSE, SILICON DIOXIDE, GLYCERIN.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!