Van Cleef & Arpels Santal Blanc (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Van Cleef & Arpels Santal Blanc (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Van Cleef & Arpels Santal Blanc (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)
Van Cleef & Arpels Santal Blanc (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)Van Cleef & Arpels Santal Blanc (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)
Van Cleef & Arpels

Santal Blanc

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Citrusi, Muskuss, Sandalkoks, Tonka pupas
75 ml 181 € par 100 ml
136 €

Produkta apraksts

Van Cleef & Arpels Santal Blanc

(Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)


Collection Extraordinaire 2019. gadā piedāvā jaunu variāciju par sandalkoku aromātā Matière Blanche. Tas ir radošs un sapņains aromāts, kas apspēlē balto krāsu, rotaļājoties ar sajūtām un tekstūrām. Baltā krāsa kā tīrības, maiguma un perfekta līdzsvara simbols ir iedvesmojusi šo aromātu kolekciju, kuras pamatvērtības ir minimālisms un smaržu izcilība. Apbrīnojamā sandalkoka samtainā tekstūra. Kombinācijā ar vīģu piena noti un delikātu pūderotu muskusu šis aromāts rada maigu atkarību. “Aromātā Matière Blanche es vēlējos iemiesot maigas, glāsmainas koksnes eļļas sajūtu.  Sandalkoks ar tā krēmīgo tekstūru bija acīmredzama izvēle, jo tas zemapziņā saistās ar tīru un maigu baltumu. Lai maksimāli izceltu šo šķautni, aromāta sirdī pievienoju samtainu vīģu piena noti, kā arī pūderota muskusa niansi.” Matière Blanche parfimērs Mišels Ameraks (Michel Almairac)

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Mandarīns
 • Vīģes
Sirds notis

 • Sandalkoks
 • Vijolītes
Pamata notis

 • Muskuss
 • Tonka pupiņas

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi