Urban Decay Weightless Liquid Foundation (Ilgnoturīgs tonālais krēms) Urban Decay Weightless Liquid Foundation (Ilgnoturīgs tonālais krēms) Urban Decay Weightless Liquid Foundation (Ilgnoturīgs tonālais krēms) Urban Decay Weightless Liquid Foundation (Ilgnoturīgs tonālais krēms) Urban Decay Weightless Liquid Foundation (Ilgnoturīgs tonālais krēms) Urban Decay Weightless Liquid Foundation (Ilgnoturīgs tonālais krēms) Urban Decay Weightless Liquid Foundation (Ilgnoturīgs tonālais krēms) Urban Decay Weightless Liquid Foundation (Ilgnoturīgs tonālais krēms) Urban Decay Weightless Liquid Foundation (Ilgnoturīgs tonālais krēms) Urban Decay Weightless Liquid Foundation (Ilgnoturīgs tonālais krēms) Urban Decay Weightless Liquid Foundation (Ilgnoturīgs tonālais krēms) Urban Decay Weightless Liquid Foundation (Ilgnoturīgs tonālais krēms)
Urban Decay Weightless Liquid Foundation (Ilgnoturīgs tonālais krēms)Urban Decay Weightless Liquid Foundation (Ilgnoturīgs tonālais krēms)
Urban Decay

Weightless Liquid Foundation

Tonālais krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Nr 10NN 30.00 ml
42,99 €

Produkta apraksts

Urban Decay Weightless Liquid Foundation

(Ilgnoturīgs tonālais krēms)


Tava āda vēl labāka ar Naked. Iepazīsti Stay Naked Weightless Liquid Foundation, mūsu jauno matēto, ūdensnoturīgo un vegānisko formulu, kas saglabā dabisku ādas izskatu līdz 24 stundām, un noraida ideju par “viss der visiem” risinājumu. Būsim reāli – nav divu identisku ādas toņu. Pat vienā sejā iespējams atrast dažādus toņus. Tie ir apakštoņi, kas padara katru no mums unikālu, tāpēc precīzi kalibrētas nokrāsas orientētas uz ādas faktisko krāsu. Ir pienācis laiks atrast savu ĪSTO! Radīts īstai dzīvei. Stay Naked ir kā otrā āda, pateicoties elpojošai, elastīgai formulai, kas kustas ar tevi. Šis ilgnoturīgais tonālais krēms ne tikai ļauj ādai labi justies, tas arī izskatās labi – pateicoties piemērotam tonim un spējai padarīt poras mazāk manāmas. Tas ir vegānisks un nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas. Kailā patiesība – tonis katram! Mūsu inovatīvā, vidēja pārklājuma formula atspoguļo patieso ādas krāsu, no tās pamattoņa līdz pat  smalkajiem apakštoņiem. Mūsu toņi ir pieejami 9 pakāpju intensitātē, 3 pamattoņos un 7 apakštoņos. Pēc tumšuma pakāpes noteikšanas, mēs palīdzēsim noteikt, vai nepieciešams vēss, neitrāls vai silts tonis. Pēc tam jāpiemeklē pareizo apakštoni: rozā (rosy), zaļā (olive), zilā (plum), neitrālā, dzeltena (golden), oranža (peachy) un sarkana (rich).

 

 

 

Atsauksmes

Ļoti patīk tekstūra. Neplūs un nestaigā dienas laikā.
Arta 2020-04-08 22:23
Rakstīt atsauksmi