Urban Decay Beached Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Beached Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Beached Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Beached Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)
Urban Decay Beached Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Beached Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Beached Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Beached Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)
Urban Decay

Beached Eyeshadow Palette

Acu ēnas
 
Dāvana! Urban Decay dāvina skropstu tušu un grima fiksatoru

Iegādājoties Urban Decay produktus 79 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Perversion Mascara skropstu tušas miniatūru un All Nighter Make-up Setting Spray ceļojumu izmēra grima fiksatoru.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 18.10.-25.10.2018.

Urban Decay Beached Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)
1 gab 40,49 €
 

Produkta apraksts

Urban Decay Beached Eyeshadow Palette

(Acu ēnu palete)


Atrodi vasaru grima produktu kolekcijā no Urban Decay. Kolekcija, kas savu iedvesmu guvusi no saules uzkarsētas pludmales. Urban Decay Beached Eyeshadow Palette astoņi jauni acu ēnu toņi – no siltiem vara toņiem līdz mirdzošiem jūras tirkīza. Palete, kas atsauc atmiņā siltās un neaizmirstamās vasaras naktis. Limitētās kolekcijas palete, uz kurus redzama Diendivkalifornijas pludmale un zaļās palmas, garantēs brīvdienu sajūtu! Toņi, kas izskatās pēc vasaras un ziliem jūras viļņiem, ir izstrādāti ar ilgnoturīgu formulu, lai pavadot dienu zem karstas saules, nezustu to pigments. Izaicini savu iekšējo dievieti un saglabā vasaru visa gada garumā.