The Skin House Wrinkle Supreme Toner  (Pretnovecošanās toniks sejai) The Skin House Wrinkle Supreme Toner  (Pretnovecošanās toniks sejai) -20%
The Skin House

Wrinkle Supreme Toner

Sejas losjons
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem, Nobriedušai ādai
Dāvana Akcija
Dāvana! Pārsteiguma dāvana

Tikai šodien, 15.11.2020., iepērkoties Douglas e-veikalā katram pirkumam klāt saņem PĀRSTEIGUMA DĀVANU! 

130 ml 15 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-01-04
līdz 2021-01-24
19,19 € 23,99 €

Produkta apraksts

The Skin House Wrinkle Supreme Toner

(Pretnovecošanās toniks sejai)


The Skin House Wrinkle Supreme Toner toniks ar pretnovecošanās iedarbību, kas satur dažādas ādai nepieciešamas barības vielas un antioksidantus (piem., žeņšeņa saknes ekstraktu, 9 dažādu sēņu ekstraktus). Caurspīdīgais, viskozais toniks pilnībā iesūcas ādā un baro to, piešķirot ādai mirdzumu un dzīvīgumu. Sēņu ekstrakti satur bagātīgu antioksidantu daudzumu, kas aizsargā ādu un palīdz cīnīties pret nelielām grumbiņām un ādas novecošanos. Žeņšeņa ekstrakts ir bagāts ar dažādām barības vielām un palīdz cīnīties pret apkārtējās vides radītā stresa pēdām, piešķirot ādai vitalitāti, starojumu un uzlabojot tās elastīgumu.  Emulsijas sastāvā esošais žeņšeņs izceļas ar unikālām atjaunojošām īpašībām un tas plaši tiek izmantots Āzijas tautu medicīnā un kosmētikā. Tāpat žeņšeņs stimulē kolagēna sintēzi ādā. Piemērots: visiem ādas tipiem, it īpaši ādai ar novecošanās pazīmēm. 

LIETOŠANA


Attīrīt ādu no netīrumiem. Samitrināt ar toniku vates spilventiņu un viegli notīrīt ādu virzienā no sejas centra uz malām. Viegli papliķēt ādu, lai produkts labāk iesūktos.

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi