The Skin House Wrinkle Snail System Cream  (Pretnovecošanās sejas krēms) The Skin House Wrinkle Snail System Cream  (Pretnovecošanās sejas krēms)
The Skin House

Wrinkle Snail System Cream

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem, Nobriedušai ādai
100 ml 33 € par 100 ml
32,99 €

Produkta apraksts

The Skin House Wrinkle Snail System Cream

(Pretnovecošanās sejas krēms)


The Skin House Wrinkle Snail System Cream pretnovecošanās un ādas tvirtumu atjaunojošs sejas krēms ar gliemežu gļotu ekstraktu un adenozīnu, kas uzlabo novecojošas ādas atjaunošanās spējas un palēnina novecošanās procesus ādas dziļākajos slāņos. Korejas Veselības departamenta sertificēts pretgrumbu līdzeklis. Krēma sastāvā esošās dabīgās, tīrā veidā lietotās gliemežu gļotas, piešķir krēmam viskozu konsistenci. Piemērots: nogurušai un tvirtumu zaudējušai ādai, jutīgai ādai. 

LIETOŠANA


Pirms krēma lietošanas seju ieteicams mitrināt ar toniku, serumu un emulsiju. Var lietot vairākos veidos: 1. Kā sejas kopšanas procedūras pēdējo soli. Uzklāt vajadzīgo produkta daudzumu uz sejas un viegli iepliķēt ādā.  2. Jutīgas ādas masāžai. Uzklāt uz ādas biezāku produkta kārtu un viegli masēt ādu. 3. Kā mitrinošu un barojošu masku. Uzklāt uz sejas biezā kārtā. Ļaut krēmam 15-20 minūtes iedarboties un tad noskalot.

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi