The Ordinary

Salicylic Acid 2% Masque

Dziļi attīroša salicilskābes sejas maska
ĀDAS TIPS/STĀVOKLIS: Visiem ādas tipiem
ĪPAŠĪBAS: Atjaunojošs, Attīrošs, Atsvaidzinošs, Mirdzumam, Vienmērīgam tonim
KAM: Sievietei
Populārs
50 ml 25 € par 100 ml
12,49 €
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00*.
*Jums tiks nosūtīta ziņa, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai!

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ

Produkta apraksts

The Ordinary Salicylic Acid 2% Masque

(Dziļi attīroša salicilskābes sejas maska)


The Ordinary Salicylic Acid 2% Masque salicilskābes maska ir izstrādāta, lai mazinātu blāvu ādas toni un ādas struktūras nepilnības. Sastāvs ir bagātināts ar ogli un māliem, lai padarītu ādu gludāku un tīrāku, vienlaikus sniedzot sejai atsvaidzinošu sajūtu. Salicilskābes struktūra veicina tās lipofilitāti un sajaukšanos ar lipīdiem, kas atrodas ādas virsmā. Tā ir piemērota sastāvdaļa, lai noņemtu atmirušās ādas šūnas no taukainas ādas virsmas ar noslieci uz nepilnībām nolūkā padarīt ādu starojošāku. Ogles un māli ir sastāvdaļas, kuru dziļi attīrošās īpašības ir plaši atzītas, jo šīs vielas ir porainas un spēj piesaistīt netīrumus lielā virsmas laukumā.  Tie ļauj likvidēt netīrumus ādā, kas citkārt saglabātos ādas virsmā un nosprostotu poras.  Salīdzinājumā ar Salicylic Acid 2% Solution salicilskābes šķīdumu Salicylic Acid 2% Masque salicilskābes maska ir noskalojama formula. Paturiet to uz ādas ne ilgāk kā desmit minūtes, lai uzlabotu tās spēju nolobīt atmirušās ādas šūnas.

LIETOŠANA


Lietojiet vienu vai divas reizes nedēļā uz rūpīgi notīrītas, tīras ādas.  Nelietojiet uz mitras ādas. Vienmērīgi uzklājiet sejas ādai ar pirkstu galiem, neskarot ādu ap acīm. Ļaujiet iedarboties ne ilgāk kā desmit minūtes. Rūpīgi noskalojiet ar remdenu ūdeni. Nelietojiet ādai ap acīm un nepieļaujiet saskari ar acīm lietošanas un skalošanas laikā. Ieteicams pirms lietošanas veikt testu uz neliela ādas laukuma:  uzklājiet produktu uz neliela ādas laukuma reizi dienā trīs dienas pēc kārtas, lai pārbaudītu, vai jūsu āda nav jutīga pret produktu.  Ja ir novērojams izteikts kairinājums, nieze, mutes un acu pietūkums, čūlošanās vai elpošanas traucējumi, noskalojiet, pārtrauciet lietošanu un nekavējoties konsultējieties ar ārstu. Sargāt no bērniem.

(Brīdinājums par saules apdegumiem: šis produkts satur bēta hidroksiskābi (BHA), kas var palielināt jūsu ādas jutīgumu pret sauli un īpaši saules apdegumu risku. Lietojot šo produktu un nedēļu pēc tā lietošanas izmantojiet saules aizsargkrēmu, valkājiet aizsargājošu apģērbu un ierobežojiet uzturēšanās laiku saulē.)

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

anzela 2024-02-22 16:43
Gerda Ance 2024-02-06 10:14
Ļoti labi, pēc pirmās lietošanas reizes jau redzams rezultāts
2024-02-01 08:12
Samanta 2024-01-23 10:59
Jau pēc vienas lietošanas reizes pazuda visi melnie punktiņi uz deguna un sejas. Noteikti pirkšu vēl!
Paula 2024-01-09 14:25
Rakstīt atsauksmi Visas atsauksmes

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!