BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

The Ordinary Salicylic Acid 2% Masque  (Dziļi attīroša salicilskābes sejas maska) The Ordinary Salicylic Acid 2% Masque  (Dziļi attīroša salicilskābes sejas maska) -20%
The Ordinary

Salicylic Acid 2% Masque

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
50 ml 19 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-04-12
līdz 2021-04-25
Šobrīd nav

Produkta apraksts

The Ordinary Salicylic Acid 2% Masque

(Dziļi attīroša salicilskābes sejas maska)


The Ordinary Salicylic Acid 2% Masque salicilskābes maska ir izstrādāta, lai mazinātu blāvu ādas toni un ādas struktūras nepilnības. Sastāvs ir bagātināts ar ogli un māliem, lai padarītu ādu gludāku un tīrāku, vienlaikus sniedzot sejai atsvaidzinošu sajūtu. Salicilskābes struktūra veicina tās lipofilitāti un sajaukšanos ar lipīdiem, kas atrodas ādas virsmā. Tā ir piemērota sastāvdaļa, lai noņemtu atmirušās ādas šūnas no taukainas ādas virsmas ar noslieci uz nepilnībām nolūkā padarīt ādu starojošāku. Ogles un māli ir sastāvdaļas, kuru dziļi attīrošās īpašības ir plaši atzītas, jo šīs vielas ir porainas un spēj piesaistīt netīrumus lielā virsmas laukumā.  Tie ļauj likvidēt netīrumus ādā, kas citkārt saglabātos ādas virsmā un nosprostotu poras.  Salīdzinājumā ar Salicylic Acid 2% Solution salicilskābes šķīdumu Salicylic Acid 2% Masque salicilskābes maska ir noskalojama formula. Paturiet to uz ādas ne ilgāk kā desmit minūtes, lai uzlabotu tās spēju nolobīt atmirušās ādas šūnas.

LIETOŠANA


Lietojiet vienu vai divas reizes nedēļā uz rūpīgi notīrītas, tīras ādas.  Nelietojiet uz mitras ādas. Vienmērīgi uzklājiet sejas ādai ar pirkstu galiem, neskarot ādu ap acīm. Ļaujiet iedarboties ne ilgāk kā desmit minūtes. Rūpīgi noskalojiet ar remdenu ūdeni. Nelietojiet ādai ap acīm un nepieļaujiet saskari ar acīm lietošanas un skalošanas laikā. Ieteicams pirms lietošanas veikt testu uz neliela ādas laukuma:  uzklājiet produktu uz neliela ādas laukuma reizi dienā trīs dienas pēc kārtas, lai pārbaudītu, vai jūsu āda nav jutīga pret produktu.  Ja ir novērojams izteikts kairinājums, nieze, mutes un acu pietūkums, čūlošanās vai elpošanas traucējumi, noskalojiet, pārtrauciet lietošanu un nekavējoties konsultējieties ar ārstu. Sargāt no bērniem.

(Brīdinājums par saules apdegumiem: šis produkts satur bēta hidroksiskābi (BHA), kas var palielināt jūsu ādas jutīgumu pret sauli un īpaši saules apdegumu risku. Lietojot šo produktu un nedēļu pēc tā lietošanas izmantojiet saules aizsargkrēmu, valkājiet aizsargājošu apģērbu un ierobežojiet uzturēšanās laiku saulē.)

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Laba maska.
Ingrīda 2020-04-29 18:05
Rakstīt atsauksmi