E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 (darba dienās plkst. 9:00-20:00, sestdienās 9:00-17:00)

The Merchant of Venice La Fenice Pour Femme (Parfimērijas ūdens sievietei) The Merchant of Venice La Fenice Pour Femme (Parfimērijas ūdens sievietei) The Merchant of Venice La Fenice Pour Femme (Parfimērijas ūdens sievietei)
The Merchant of Venice La Fenice Pour Femme (Parfimērijas ūdens sievietei)The Merchant of Venice La Fenice Pour Femme (Parfimērijas ūdens sievietei)The Merchant of Venice La Fenice Pour Femme (Parfimērijas ūdens sievietei)
The Merchant of Venice

La Fenice Pour Femme

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Citrusi, Vaniļa/Zefīrs, Ciedrs, Tonka pupas
Dāvana
Dāvana! Rituals paraudziņš

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv ŠODIEN un RĪT, saņem DĀVANĀ Rituals paraudziņu (5ml).

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 28.09.-30.09.2020.

Šobrīd nav

Produkta apraksts

The Merchant of Venice La Fenice Pour Femme

(Parfimērijas ūdens sievietei)


La Fenice ir kultūras projekts, kurā ir lieliski apvienots nišas parfimērijas prečzīmes.  The Merchant of Venice zīmols ar pasaulē pazīstamo Gran Teatro La Fenice teātri ‒ vienu no raksturīgākajiem Venēcijas simboliem.  Tas ir harmonisks, skaistas, nenovecojošas mūzikas un lieliska aromāta nošu apvienojums. Šī harmonija atspoguļojas divos nišas smaržu aromātos, kas izraisa emocijas un padziļina teātra izrādes laikā gūtos iespaidus. Viens no aromātiem ir veltīts viņai, bet otrs ‒ viņam. Pudelīšu forma atgādina Venēcijas tirgotāja kolekcijas simbolisko formu, bet zelta un gaišzilā krāsa ir teātra Gran Teatro La Fenice krāsas. Sievišķīgais aromāts ar pūdera beigu notīm atklāj vilinošo austrumniecisko raksturu. Aromāts atklājas ar spirdzinošo mandarīnu un sulīgo sarkano vilkābeļu ogu kaislīgajām notīm. Ļoti bagātīgas, reibinošas piedevu un medus notis dominē aromāta sirdī, īpaši labi tās akcentē ziedu aromātu fons, bet aromāta kompozīcijas izskaņā pakāpeniski sajaucas ar sulīgām sveķu, koksnes un saldeni rūgtām vaniļas notīm. 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Mandarīns
 • Vilkābele
Sirds notis

 • Heliotrope
 • Tuberoze
 • Mandeļu ziedi
Pamata notis

 • Ciedrs
 • Tonka pupiņas
 • Vaniļa

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi