Talika

Eye Therapy Patch

Acu maska
6 gab
45,99 €
6 gab +
64,99 €

Produkta apraksts

Talika Eye Therapy Patch 

(Maska ādai ap acīm)


Šī neticami iedarbīgā maska ādai ap acīm Eye Therapy Patch, kas baro un mitrina ādu tikai 15 minūtēs, ir viens no pirktākajiem Talika produktiem pēdējo 15 gadu laikā. Kopš maskas parādīšanās tirdzniecībā 2001. gadā, tā iemantojusi lielu uzticību no klientiem arī modes un kino pasaulē. Eva Longorija, Brūka Šīldsa, Misija Eliota, Žans Dižardēns, Bils Marijs un daudzi citi to lietojuši, lai izdzēstu noguruma pēdas pirms filmēšanās, fotografēšanās, vai gatavojoties balvu pasniegšanas ceremonijai. Maskas iedarbības noslēpums ir ekskluzīvā tehnoloģija: daļēji sabiezinātas augu eļļas, kas pamazām atbrīvo aktīvās vielas un veicina to iesūkšanos ādā, tāpēc maska ir īpaši “aktīva”, atšķirībā no klasiskajām maskām. Eye Therapy Patch maska ir īpaši maiga. To var noskalot ar ūdeni un lietot trīs reizes.

Bagātīgi satur keramīdus un augu eļļas (savvaļas rozes, kviešu dīgstu, avokado un šī sviesta). Tai ir trīskārša iedarbība:
1. Izlīdzina un piepilda krunciņas;
2. Samazina tumšos lokus un pietūkumu;
3. Mitrina un atjauno ādu.

Nieka 15 minūtēs āda ap acīm kļūst gludāka (89%), samazinās pietūkums (82%), izzūd noguruma pēdas (82%). Pēc Eye Therapy Patch maskas lietošanas 99% lietotāju uzlabojas pašsajūta! Nesatur parabēnus. Dermatoloģiski pārbaudīta.

LIETOŠANA


Lietojiet pēc nepieciešamības – pēc garas dienas, pirms svarīgas tikšanās, gadījumos, kad acis ir nogurušas utt. Nomazgājiet un noslaukiet ādu, uzklājiet masku zem katras acs, sākot no acs iekšējā kaktiņa. Ļaujiet iedarboties 15 līdz 30 minūtes. Pēc lietošanas ielieciet maskas spilventiņus atpakaļ sudraba kārbiņā (spilventiņi ir lietojami trīs reizes). Tīrīšana: noskalojiet ar ūdeni un ļaujiet nožūt.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi