BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Talika Bio Enzymes Mask - After Sun  (Sejas maska pēc sauļošanās) Talika Bio Enzymes Mask - After Sun  (Sejas maska pēc sauļošanās)
Talika

Bio Enzymes Mask - After Sun

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
12 g 108 € par 100 g
12,99 €

Produkta apraksts

Talika Bio Enzymes Mask - After Sun

(Sejas maska pēc sauļošanās)


Jūsu sejas āda ir cietusi no pārāk ilgas atrašanās saulē? Talika Research pētījumu komanda radījusi neaistājamu masku, kas atjaunos jūsu ādu 15 minūšu laikā. Unikālā ražošanas procesa iedvesmotā bioenzīmu maska Bio Enzymes Mask – After Sun nomierina un atsvaidzina saulē pārkarsušu ādu, kā vēl nekad iepriekš. Kāds ir tās noslēpums? Bioceluloze – īpaši tīra nanošķiedra, kas iegūta kokosriekstu ūdens biofermentācijas procesā. Tās 3D struktūra bagātīgi satur aktīvās vielas un uzlabo to uzsūkšanos ādā. Biocelulozes materiāls nevainojami piekļaujas epidermai – gluži kā “otra āda”. Tas bagātīgi satur hialuronskābi, hidrofīlos cukurus, kumelīšu un arnikas ekstraktu. Tikai vienā uzklāšanas reizē āda uzņem tik daudz aktīvo vielu, kā lietojot serumu veselu mēnesi (20 g)! Rezultāts: pēc nieka 15 minūtēm samazinās pārkaršanas sajūta (97%), āda tiek nomierināta (93%) un mitrināta (93%).

LIETOŠANA


Pēc sauļošanās. Ļaujiet iedarboties 15 līdz 30 minūtes. Maska paredzēta vienai lietošanas reizei.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi