BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Starck Peau de Soie EDT  (Tualetes ūdens sievietei) Starck Paris Peau de Soie EDT  (Tualetes ūdens sievietei) Starck Paris Peau de Soie EDT (Tualetes ūdens sievietei)
Starck Paris Peau de Soie EDT  (Tualetes ūdens sievietei)Starck Paris Peau de Soie EDT (Tualetes ūdens sievietei)
STARCK PARIS

Peau de Soie

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Koksne, Muskuss
90 ml 110 € par 100 ml
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Starck Paris Peau de Soie EDT

(Tualetes ūdens sievietei)


Filips Starks: "Esmu vīrietis, kuru aizrauj sievietes, īpaši mana sieva; mani fascinē viņu noslēpumainība. Es zinu arī to, ka nekad viņas nesapratīšu. Es zinu, ka starp vīrieti un sievieti netveramā, paradoksālā telpā eksistē skaistums, kurā viņi viens otru var atrast, tad, ja nedaudz atsakās no savas sievišķības vai vīrišķības.” Dominiks Ropions (Dominique Ropion) ir attīstījis spēju kopā sajaukt it kā nesavienojamus aromātus – viņš to veic bez ierobežojumiem, bet ar precizitāti. Vienmēr gatavs eksperimentēt ar negaidītiem un pat inovatīviem savienojumiem. Viņš sava darba konceptu redz kā jūtīgu, organisku formu, kurā caur sieviešu ādas maigumu noslēpumainā, slepenā sievietes skaistuma telpa var tikt sajusta. Sastāvdaļu īss raksturojums: kardināli risinājumi, negaidīti skatpunkti; vīrieša - sievietes duets, kas savstarpēji pievelkas un atbild viens otram; pavedināšanas spēle, kurā senatnīgi un mūsdienīgi izejmateriāli un dzīvnieku, koka un dārzeņu notis atrodas līdzsvarā. NOTIS: Peau de Soie ir paradokss, jo aromāta sievišķību rada vīrišķīgas sirds notis. Aromāts, kas atklāj telpu starp virsmu un kodolu, kur rodas sievietes noslēpums.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

  • Ambra
  • Koksne
  • Muskuss
  • Pūderis

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi