SIENNA X PROFESSIONAL Self Tan Remover and Mitt Līdzeklis toņa noņemšanai ar cimdiņu
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00*.
*Jums tiks nosūtīta ziņa, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai!
Produkta apraksts
Sienna X Professional Self Tan Remover and Mitt
(Līdzeklis toņa noņemšanai ar cimdiņu)
Sienna X Professional Self Tan Remover and Mitt līdzeklis toņa noņemšanai ir ideāls risinājums, ja paštonējošs produkts ir uzlikts kaut kur ‘’par daudz’’ vai arī uzklāts nevienmērīgi. Sastāvā esošā vītolu miza ir slavena ar savām eksfoliējošām īpašībām, savukārt Aloe Vera nomierina un mitrina ādu. Jūsu āda ir atjaunota, un gatava atkārtotai paštonējoša produkta uzklāšanai. Tagad izlabot kļūdas ir tik viegli! Ideāls risinājums iedeguma faniem ikdienas sauļošanas rutīnā, vai kad jāizlabo kļūdas. Satur mitrinošus ingridientus, var lietot kopā ar cimdiņu pilnīgai ādas atjaunošanai.
- Satur Aloe Vera un vītola mizas ekstraktu
- Koriģē iedeguma kļūdas
- Efektīvi noņem iedegumu
- Sagatavo ādu paštonējošā produkta uzklāšanai
- Pēc dušas Jūsu āda uzreiz ir sagatavota toņa atjaunošanai
KOREKCIJAI:
- Lietojiet uz sausas ādas, kopā ar Sienna X cimdiņu.
- Maigām kustībām uzspiediet uz tām vietām, kur jāizlabo kļūdas
- Atkārtojiet procedūru vēlreiz, ja nepieciešams.
NOŅEMŠANAI:
- Uzlieciet produktu uz vietām kur nepieciešams noņemt iedegumu
- Veiciet pīlingu
- Atkārtojiet procedūru ja nepieciešams
- Pirms uzklāt paštonējošo produktu, noskalojiet ādu dušā.
Sastāvdaļas
Sastāvdaļas:
Aqua (Water),Alcohol Denat.,Sodium Sulfite,Propylene Glycol,Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Powder, Salix Alba (Willow) Bark Extract, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polysorbate 20, Parfum (Fragrance),Triethanolamine,Sodium Laureth Sulfate,Butylene Glycol, Limonene, Sodium Hydroxide
Uzmanību! Produkta sastāvs var būt mainīts. Pirms produkta lietošanas, lūdzu, pārbaudiet sastāvu uz iepakojuma. Precīzākais un aktuālākais sastāvdaļu saraksts ir atrodams uz produkta iepakojuma.
Brīdinājumi
Stephanie Breakwell
Unit B Unit B1 Salwarpe Business Park, Salwarpe Road, Droitwich, United Kingdom, WR9 9BN
stephanie.breakwell@sienna-x.co.uk