BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.01.-31.01.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 5 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Shiseido Ever Bloom Sakura Art Edition  (Parfimērijas ūdens sievietei) Shiseido Ever Bloom Sakura Art Edition  (Parfimērijas ūdens sievietei) Shiseido Ever Bloom Sakura Art Edition  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Shiseido

Ever Bloom Sakura Art Edition

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Ciedrs, Roze, Apelsīna ziedi
50 ml 172 € par 100 ml
Šobrīd nav
30 ml 203 € par 100 ml
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Shiseido Ever Bloom Sakura Art Edition

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Shiseido Ever Bloom Sakura Art Edition sakura, laime šeit un tagad! Šī drosmīgā ideja radusies parfimēram, kuru ļoti iedvesmoja atmiņas no ceļojuma pa Japānu un sakuras atklāšana. Kā mēs varam cildināt šo vienkāršo trauslo ziedu, kura skaistums ir nesalīdzināms, bet mūžs tik īss? Aromāta klātbūtnes akords ir elegants ziedu buķetes žests – apelsīnu ziedi, ķiršu ziedi un Bulgārijas roze, kas apvijas ap maigā muskusa noti. Mirdzuma akords - ciklamenas zaļais ziedu klēpis savijas ar melno ķiršu augļu notīm, kas no sākuma pārsteidz, bet tad pēkšņi Jūs jau esat ievilināts tajā iekšā. Smaržu pamatā ir svaigās notis, kas ir unikālas, jo ir jutekliskas un atstāj paliekošu maigu skābenu aromātu. Pudele, kurā sublimēts sievišķības un mūsdienīguma koncentrāts, ir palikusi uzticīga savai sākotnējai formai. Tā aicina pieskarties, ignorē ģeometrijas noteikumus un ļaujas brīvākai un aptverošākai formai. Sudraba spīdums, kas pakāpeniski pāriet kristāliskā sārtā tonī, līdzīgi kā Japānas ķiršu koki, kas uzzied pilsētas centrā.AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

  • Ciklamene
  • Ķirši saldie
Sirds notis

  • Apelsīna ziedi
  • Bulgārijas roze
  • Sakura
Pamata notis

  • Ciedrs

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi