Shiseido Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream   (Pretgrumbu nakts krēms) Shiseido Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream   (Pretgrumbu nakts krēms) Shiseido Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream   (Pretgrumbu nakts krēms)
Shiseido Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream   (Pretgrumbu nakts krēms)Shiseido Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream   (Pretgrumbu nakts krēms)
Shiseido

Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Jaunums Dāvana
Dāvana! Shiseido miniatūru komplekts

Iegādājoties Shiseido produktus 105 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Shiseido kosmētikas somiņu un produktu miniatūras.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 12.10.-01.11.2020. 

50 ml 208 € par 100 ml
104 €

Produkta apraksts

Shiseido Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream 

(Pretgrumbu nakts krēms)


Shiseido Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream nakts laikā redzami izlīdzina grumbas un nogludina ādu. Balstīts uz pētījumiem par miega trūkumu kā jaunu ādas novecošanās faktoru. Izmantojot TENCHA R.E.M., tiek uzlabota sejas ādas atjaunošanās spēja nakts laikā. ReNeura Technology + ™ palīdz iegūt ātrāku rezultātu. Mūsdienu dzīvē tik daudz lietas prasa mūsu uzmanību. Ģimene, darbs, sociālā dzīve un dzīvesvietas uzturēšana uzliek mums pienākumus līdz pat vakaram, un mēs esam aizņemti ar tiem, nedomājot par kvalitatīvu miegu. Tas bieži ir saistīts ar skatīšanos tālruņa, datora vai televizora ekrānā. Ierīču izstarotā gaisma vēl vairāk apgrūtina iemigšanu un kvalitatīvu miegu. Kad mēs sasniedzam 30 un 40 gadu vecumu, mūsu āda ir zaudējusi daļu elastības, kāda tā bija mūsu 20 gados. Dažiem no mums arvien vairāk sejā parādās noguruma pazīmes. Shiseido ir radījis Benefiance Overnight Wrinkle Resisting krēmu, īpaši paredzētu sievietēm, kam rūp un kas ir gatavas ieguldīt veselīga un skaista izskata saglabāšanā. Ar Benefiance Overnight Wrinkle Resisting krēma palīdzību viņas var uzturēt gludu ādu un veselīgu izskatu; katru rītu pamosties ar svaigu ādu un gatavas dienas izaicinājumiem. Maigais, ziedu-zaļais aromāts rada svaiguma sajūtu, bet elegantais trauciņš ir tumšākā krāsā, kas norāda uz tā lietošanu naktī. 

LIETOŠANA


Uzklājiet vakaros pēc ādas attīrīšanas un mīkstināšanas. Ar lāpstiņu paņemiet divu zirņa lieluma daudzumu produkta un pielieciet uz sejas piecos punktos (katram vaigam, pierei, degunam un zodam). Izlīdziniet virzienā no sejas centra uz ārpusi.

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi