Sensai Cellular Performance Lift Remodelling Eye Cream  (Pārveidojošs liftinga krēms acu zonai) Sensai Cellular Performance Lift Remodelling Eye Cream  (Pārveidojošs liftinga krēms acu zonai)
Sensai Cellular Performance Lift Remodelling Eye Cream  (Pārveidojošs liftinga krēms acu zonai)Sensai Cellular Performance Lift Remodelling Eye Cream  (Pārveidojošs liftinga krēms acu zonai)
Sensai

Cellular Performance Lift Remodelling Eye Cream

Acu krēms
Dāvana
Dāvana! Douglas make-up skolas dāvanu karte

Iepērkoties 200 EUR vērtībā un vairāk, saņem īpašu dāvanu - iespēju apmeklēt DOUGLAS make-up skolu BEZ MAKSAS!

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 19.11.19.-05.01.2020.

15 ml 1153 € par 100 ml
173 €

Produkta apraksts

Sensai Cellular Performance Lift Remodelling Eye Cream

(Pārveidojošs liftinga krēms acu zonai)


Pārveidojošs liftinga krēms acu zonai ir izsmalcināts blīvas tekstūras pretnovecošanās krēms, kas nodrošina intensīvu kopšanu un atjauno ādas tvirtumu un mirdzumu acu apvidū. Liftinga mikrosūklis, palielinot integrīna daudzumu un paceļot kologēna šķiedras, mazina ādas iegrimšanu un palielina tas apjomu. Savukārt, altejas ekstrakts, noverošs tumšos trijstūrus pie acu iekšējiem kaktiņiem un dara ādu stingrāku un mirdzošāku. Unikāla sejas masāžas ierīce palīdz pastiprināt krēma sniegto labumu, kā arī atvieglo tā pareizu uzklāšanu, lai āda ap acīm būtu stingra un mirdzoša.

Iedarbība:

  • Liftinga efekts: liftinga mikrosūklīs palielina integrīna daudzumu, lai paceltu kologēna šķiedras.
  • Spilgtinoša iedarbība: altejas ekstrakts veicina mikrocirkulāciju un novērš ādas blāvumu.
  • Masāžas ierīce: unikāla pārveidojošās sejas masāžas ierīce kopā ar īpašu masāžas metodi pastiprina šī krēms sniegto efektu.

LIETOŠANA


Krēmu atbilstošā daudzumā no rīta un vakarā uzklājiet ap acīm un to iemasējiet ar pārveidojošās masāžas ierīci, izmantojot īpašo masāžas metodi.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi