BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.01.-31.01.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 5 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Rituals Namasté Active Firming Night Cream Refill  (Nakts krēms) Rituals Namaste Active Firming Night Cream Refill  (Nakts krēms) Rituals Namaste Active Firming Night Cream Refill  (Nakts krēms)
Rituals Namaste Active Firming Night Cream Refill  (Nakts krēms)Rituals Namaste Active Firming Night Cream Refill  (Nakts krēms)
Rituals

Namaste Active Firming Night Cream Refill

Sejas krēms
50 ml 72 € par 100 ml
35,99 €

Produkta apraksts

Rituals Namaste Active Firming Night Cream Refill

(Nakts krēms)


Izrādi cieņu pret dabu un ādu, izmantojot šo ekoloģiski šiko nakts krēma no Ritual of Namaste uzpildi. Tas lieliski iederas tavā greznajā trauciņā un satur to pašu lielisko svēto lotosu un gotu kolas kompleksu, lai atjaunotu ādu pa nakti. Kopjošā un mitrinošā formula palīdz samazināt grumbu veidošanos un ļauj ādai būt gludākai un atdzīvinātai. Kā lietot uzpildes trauku: vispirms noņem tukšo iekšējo faklonu no trauciņa, nospiežot flakona apakšdaļu uz augšu. Pēc tam ievieto jauno uzpildes flakonu, ievietojot to trauciņā. Noņem uzpildes apvalku un spied flakonu stiklā, līdz atskan klikšķis. Tavs krēms tagad ir gatavs lietošanai. Pabeidz vakara tīrīšanas rituālu, uz sejas un kakla uzklājot masējošo nakts krēmu, uzmanīgi izvairoties no zonas ap acīm. Iemasē maigi ar kustībām virzienā uz augšu un uz āru.Bagātīgs, grezns nostiprinošs nakts krēms, kas palīdz nostiprināt ādas tvirtumu un elastību.Šis izlīdzinošais un nostiprinošais nakts krēms palīdz redzami samazināt grumbu un sejas izteiksmju rievu parādīšanos, uzlabo ādas mitrināšanu, izceļot sejas vaibstus un atklājot ādas dabisko skaistumu. Ritual of Namasté Ageless līnija sastāv no ādas nostiprinošām un izlīzinošām formulām, kas īpaši izstrādātas novecojušai ādai. Formulas ir bagātinātas ar Gotu Kola un svēto lotosu. Gotu Kola ir pazīstama ar savām atjaunojošām un pretnovecošanās īpašībām. Tīrības, skaistuma un gudrības simbols svētais lotoss, ir pazīstams ar savām nomierinošajām un kopjošajām īpašībām. Kombinācija palīdz mazināt redzamās novecošanās pazīmes un piešķir novecojušai ādai tvirtumu, padarot gludu un paceltu ādu.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi