PRORASO

Sandalwood & Shea Butter Cream

Skūšanās krēms
ĀDAS TIPS/STĀVOKLIS: Sausai ādai
ĪPAŠĪBAS: Aizsargājošs, Mīkstinošs
KAM: Vīrietim
150 ml 5,33 € par 100 ml
7,99 €
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00.

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ

Produkta apraksts

Proraso Sandalwood & Shea Butter Cream 150 ml

(Skūšanās krēms ar šī un kakao sviestu)


Lieliska skūšanās klasika. Proraso sarkanā skūšanās līnija piemērota biezai bārdai un rupjiem rugājiem. Atjauno sausu ādu un aizsargā no iegriezumiem. Skūšanās krēma formula papildināta ar šī sviestu, kakao sviestu un sandalkoka eļļu, kas mīkstina un mitrina bārdas rugājus ļaujot iegūt gludu skuvumu. Šī sviests palīdz uzturēt ādu maigu un elastīgu. Kakao sviests uzlabo ādas aizsarg funkcijas un iedarbojas barojoši. Sandalkoka eļļa: nomierina ādu, atvieglo skūšanās procesu , iedarbojas atjaunojoši.

LIETOŠANA


Izspiest 2cm skūšanās krēma samitrinātas skūšanās otas centrā. Uzklāt uz sejas ādas vieglām riņķveida kustībām līdz izveidojas bagātīgas putas. Ziepju īpašības un mehāniska otas iedarbība mīkstina rugājus un sagatavo ādu skūšanās procesam.

Sarkanā sērija ar sandalkoka eļļu un šī sviestu:

Mitrinošā un barojošā formula paredzēta bieziem un raupjiem bārdas rugājiem. Tā atjauno un baro pat ļoti sausu ādu un aizsargā no iegriezumiem. Šī sviests mīkstina ādu un uzlabo tās elastību, tikmēr sandalkoka eļļa iedarbojas nomierinoši. Intensīvi mitrinošās sastāvdaļas mīkstinās pat pašus raupjākos bārdas rugājus. Izteikts sandalkoka aromāts.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!