Prada La Femme EDP (Parfimērijas ūdens sievietei) Prada La Femme EDP (Parfimērijas ūdens sievietei) Prada La Femme EDP  (Parfimērijas ūdens sievietei) Prada La Femme EDP (Parfimērijas ūdens sievietei) Prada La Femme EDP (Parfimērijas ūdens sievietei)
Prada La Femme EDP  (Parfimērijas ūdens sievietei)Prada La Femme EDP (Parfimērijas ūdens sievietei)Prada La Femme EDP (Parfimērijas ūdens sievietei)
Prada

La Femme

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Vaniļa/Zefīrs, Garšaugi, Medus, Vetīvers, Īriss
35 ml 206 € par 100 ml
71,99 €
50 ml 200 € par 100 ml
100 €

Produkta apraksts

Prada La Femme EDP

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Prada La Femme dzintara aromāts, kas bagātināts ar īrisa smaržu. Mūsdienīgi apstrādāts dzintars Prada stilā ar skaistu īrisa akcentu. Īsts krāšņs ziedu aromāts. Jauns ziedu aromāta radīšanas veids - sarkano jasmīna ziedu savienojot ar Prada būtību. Uz pusēm pārdalīts aplis, kas veido divas identitātes. Pudelītes rotā Prada Milano logotips, ko izmanto Prada rokasomiņām un aksesuāriem. Pudelīte klāta ar baltu safjānādu, kas ievietota metāla plāksnītē. Plāksnīte iestiprināta stiklā, radot pudelītes priekšpusē spoguļa efektu. Vāciņš no zeltīta metāla, kura sānos ir gravējums, kas imitē safjānu un virspusē izveidots reljefs Prada logotips.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Garšvielas Bišu vasks
Garšvielas Bišu vasks

Sirds notis


Plumērija Tuberoze Ilang Ilang Īriss
Plumērija Tuberoze Ilang Ilang Īriss

Pamata notis


Vetīvers Vaniļa
Vetīvers Vaniļa

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi