BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Oscar de la Renta Bella Rosa (Parfimērijas ūdens sievietei) Oscar de la Renta Bella Rosa (Parfimērijas ūdens sievietei) Oscar de la Renta Bella Rosa (Parfimērijas ūdens sievietei) Oscar de la Renta Bella Rosa (Parfimērijas ūdens sievietei) Oscar de la Renta Bella Rosa (Parfimērijas ūdens sievietei) Oscar de la Renta Bella Rosa (Parfimērijas ūdens sievietei)
Oscar de la Renta Bella Rosa (Parfimērijas ūdens sievietei)Oscar de la Renta Bella Rosa (Parfimērijas ūdens sievietei)Oscar de la Renta Bella Rosa (Parfimērijas ūdens sievietei)
Oscar de la Renta

Bella Rosa

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Citrusi, Dzintars, Sandalkoks, Pipari, Jasmīns, Roze
100 ml 89 € par 100 ml
89 €
50 ml 136 € par 100 ml
67,99 €
30 ml 157 € par 100 ml
46,99 €

Produkta apraksts

Oscar de la Renta Bella Rosa

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Aromāts Oscar de la Renta Bella Rosa simbolizē nenoliedzamu sievišķību un patiesu eleganci un ir notvēris modes nama Oscar de la Renta skatījumu uz pavasara sapni. Atsaucoties uz Bella Blanca, jaunais aromāts atklāj rotaļīgu šķautni, kuras vilinājumam nav iespējams pretoties. Zem nevainojamās graciozitātes slēpjas viņas jutekliskā un kārdinošā daba. Šis aromāts godina modes nama mūžīgo mīlestību pret ziediem un pedantisku uzmanību detaļām, un klasiskā smaržu buķete ir uzplaukusi spilgtās krāsās. Aromāta Bella Rosa pudelīte ir tikpat saistoša kā tās saturs. To pārklāj reljefs gaiši sārts ziedu raksts. Tās centrā ir sārtā zelta krāsas plāksnīte ar aromāta nosaukumu. Pudelīti sedz metālisks korķītis. Gaiši sārtā kastīte ir rotāta ar izsmalcinātu reljefu ziedu rakstu, un to apvij spīdīga josla. Iespaidīgais aromāta iepakojums atgādina modes nama smalki greznotos tērpus, un tas izcili izskatīsies uz izsmalcināta kosmētikas galdiņa. Aromāts iemieso noslēpumaina dārza rosinošo romantiku, kāpinot intrigu ar katru smaržu pilienu. Augšējās notīs atklājas rozā pipari, frēzija un mandarīni, kas sirds notīs savijas ar sārto rozi, jasmīnu un īrisu. Saules pielietā pačūlija, sandalkoks un ambra atgādina siltas dienas saldmi, kas turpina virmot gaisā, ieskaujot jūs neizbēgamas pievilcības aurā.

 

 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Frēzijas
 • Mandarīns
 • Sarkanie pipari
Sirds notis

 • Jasmīns
 • Roze
 • Īrisa sakne
Pamata notis

 • Pačūlija
 • Sandalkoks
 • Dzintars

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi