BEZMAKSAS PIEGĀDE (izmanto kodu PIEGADE) & -20% CLINIQUE kosmētikai | 21.11.-24.11.2019.

NYX Professional Makeup On The Rise Volume Liftscara-Black  (Kuplinoša un pagarinoša tuša) NYX Professional Makeup On The Rise Volume Liftscara-Black  (Kuplinoša un pagarinoša tuša) NYX Professional Makeup On The Rise Volume Liftscara-Black  (Kuplinoša un pagarinoša tuša) NYX Professional Makeup On The Rise Volume Liftscara-Black  (Kuplinoša un pagarinoša tuša)
NYX Professional Makeup On The Rise Volume Liftscara-Black  (Kuplinoša un pagarinoša tuša)NYX Professional Makeup On The Rise Volume Liftscara-Black  (Kuplinoša un pagarinoša tuša)NYX Professional Makeup On The Rise Volume Liftscara-Black  (Kuplinoša un pagarinoša tuša)
NYX PROFESSIONAL MAKEUP

On The Rise Volume Liftscara-Black

Kuplinoša un pagarinoša tuša
Jaunums Dāvana
Dāvana! Douglas make-up skolas dāvanu karte

Iepērkoties 200 EUR vērtībā un vairāk, saņem īpašu dāvanu - ieswpēju apmeklēt DOUGLAS make-up skolu BEZ MAKSAS!

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 19.11.19.-05.01.2020.

 
Black 1.00 gab.
14,49 €

Produkta apraksts

NYX Professional Makeup On The Rise Volume Liftscara-Black

(Kuplinoša un pagarinoša tuša)


Ļauj savām prasībām pret skropstu tušu būt vēl augstākām ar mūsu jauno On The Rise Volue Liftscara skropstu tušu. Tā  ir izteikti pigmentēta un pārklāj Tavas skropstas ar izteikti melnu toni, sniedz tām apjomu un vizuāli pagarina. Inovatīvā aplikātora smilšu pulksteņa forma un elastīgā polimēra materiāls nodrošina izteikti dramatiskas un pagarinātas skropstas. Klīniski pierādīts, ka 95% skropstu tušas lietotāji momentāli saskatīja apjomu, 94% momentālu skropstu pagarinājumu.

LIETOŠANA


Izmanto aplikātora ieliekto pusi, lai atdalītu un paceltu skropstas. Apgriez aplikātoru otrādāk un uzklāj tušu, lai piešķirtu maksimālu apjomu. Uzklāj vairākus slāņus izteiktam efektam.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi