BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.06.-30.06.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

MontBlanc Signature (Parfimērijas ūdens sievietei) MontBlanc Signature (Parfimērijas ūdens sievietei) MontBlanc Signature (Parfimērijas ūdens sievietei) MontBlanc Signature (Parfimērijas ūdens sievietei) MontBlanc Signature (Parfimērijas ūdens sievietei)
MontBlanc Signature (Parfimērijas ūdens sievietei)MontBlanc Signature (Parfimērijas ūdens sievietei)
MontBlanc

Signature

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Citrusi, Vaniļa/Zefīrs, Muskuss, Benzosveķi
90 ml 77 € par 100 ml
Šobrīd nav
50 ml 136 € par 100 ml
67,99 €
30 ml 150 € par 100 ml
44,99 €

Produkta apraksts

MontBlanc Signature

(Parfimērijas ūdens sievietei)


MontBlanc Signature “Tavs paraksts”. Dažas sievietes nav iespējams aizmirst, jo viņām nav līdzīgu. Viņu izteiksmīgā personība un pārliecības spēks atstāj paliekošu iespaidu uz ikvienu sastapto. Laikā, kad pārmērības vairs nav modē, magnētiski pievilcīgā vienkāršība un iekšējā elegance ļauj viņām izcelties no pūļa un būt neatvairāmām. Montblanc jaunais aromāts ir veltīts šādām sievietēm. Kontrastiem bagāts, sievišķīgs aromāts. Talantīgo parfimēru Giljoma Flaviņī (Guillaume Flavigny) un Natālijas Grāsijas-Seto (Natalie Gracia-Cetto) radītajā aromātā Signature norit saspēle starp ieskaujošās vaniļas jutekliskumu un muskusa kontrastējoši “tīrajām” šķautnēm, uzburot atkarību rosinošu, elegantu un gardi sievišķīgu aromāta izskaņu. “Ar šo pievilcību un eleganci es vēlējos aromātam piešķirt vairāk gaismas, vairāk elpas un caurspīdīguma,” skaidro Natālija Grāsija-Seto. Ziedu-austrumu-muskusa kategorijas aromāts vispirms savaldzina ar tā mirdzošo skaidrību. Kristāldzidrais muskusa baltums pamatnotīs sastop peoniju ziedu dvesmu, bet augšējās notīs dzeļ dzirkstoši svaigais mandarīns. Nonākot uz ādas, ātri atveras vēl noslēpumainākas un aizraujošākas aromāta nianses. Sirds notīs pāri visam majestātiski paceļas spēcīgā, austrumnieciskā vaniļa, kuru pavada apburošā magnolija un saulainais ilang-ilangs. Visbeidzot krēmīgā benzoīna notī ieritinājies ambras akords parāda aromāta maigo un juteklisko šķautni. Aromāts Signature izstaro absolūtu sievišķību, kurā sadzīvo šķīstums un mistērija, atklājumi un noslēpumi.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Klementīni
Sirds notis

 • Ilang-Ilang
 • Magnolija
 • Peonija
Pamata notis

 • Baltais muskuss
 • Benzions
 • Vaniļa

Atsauksmes

Noteikti jūtams baltais muskuss un benzions, bet klementīni līdzsvaro saldo aromātu, padarot to nedaudz vieglāku. Ļoti patīkamas smaržas. Viena zvaigzne nost vērtējumā, jo noturība nav tik ilga, kā vēlētos, izgaro pēc ~4h. Cerams, kādreiz ražos arī pefume, ne tikai parfimērijas ūdeni, lai smarža ilgāk turētos.
Justīne 2021-02-15 12:27
Rakstīt atsauksmi