BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.02.-28.02.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Mizon Hyaluronic Acid Eye Gel Patch  (Mitrinoša acu maska) Mizon Hyaluronic Acid Eye Gel Patch  (Mitrinoša acu maska) Mizon Hyaluronic Acid Eye Gel Patch  (Mitrinoša acu maska)
Mizon Hyaluronic Acid Eye Gel Patch  (Mitrinoša acu maska)Mizon Hyaluronic Acid Eye Gel Patch  (Mitrinoša acu maska)
Mizon

Hyaluronic Acid Eye Gel Patch

Acu maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
90 g 26 € par 100 g
22,99 €

Produkta apraksts

Mizon Hyaluronic Acid Eye Gel Patch

(Mitrinoša acu maska)


Hidrohēlija spilventiņi ar hialuronskābi acīm. Uz ilgāku laiku samitrina maigu ādu ap acīm un aizsargā ādu no izžūšanas. Noņem pietūkumu un piedod acīm svaigāku un veselīgāku izskatu. Dermatoloģiski pārbaudīti.

LIETOŠANA


Uz notīrītas un vēlāms iepriekš ar toniku apstrādātas sejas uzklājiet spilventiņus acīm uz ādu zonā zem acīm ar komplektā esošo lāpstiņu un atstājiet uz 20-30 minūtēm. Pēc tam noņemiet spilventiņus un ierīvējiet šķidruma atliekas ādā ar masējošām vai vieglām uzsitošām kustībām. Var rasties vieglas durošas sajūtas vai sasildošs efekts, tas ir normāli un saistīts ar to, ka spilventiņi acīm paātrina asinsriti. Daudzums: 60 spilventiņu, 90g.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi