FOUR REASONS

Take Away Color 4.0 Caffè Americano

Matu krāsa
MATU TIPS: Visiem matu tipiem
ĪPAŠĪBAS: Tonējošs, Vienmērīgam tonim
KAM: Sievietei
ZAĻI: Bez smaržvielām, Vegāns
40 + 60 ml
15,99 €
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ
Akcija! 10 EUR atlaide pirkumam virs 49 EUR TIKAI LIETOTNĒ 10 EUR* ATLAIDE PIRKUMIEM VIRS 49 EUR 02.-03.2023. *Atlaides nesummējas un neattiecas uz The Ordinary, Sisley, Tom Ford, La Mer, Dior, Balmain, Giorgio Armani Beauty zīmoliem un dāvanu kartēm. 02.10.-03.10.2023.

Produkta apraksts

Four Reasons Take Away Color 4.0 Caffè Americano

(Tonējošā matu krāsa)


TONĒJOŠĀ MATU KRĀSA CAFFE AMERICANO – 4.0 TUMŠI BRŪNA
Takeaway Color tonējošā semi-permanentā matu krāsa nesatur smaržvielas un amonjaku. Tā viegli un maigi nokrāso sirmos matus. 100% vegāniska.
Krāsošanas rezultāti ir dzīvīgi, dinamiski un ļoti spīdīgi. Jaunākā krāsas tehnoloģija dod bagātīgu un intensīvu rezultātu, kas ar laiku paliks ar vien maigāks. Tas nozīmē, ka krāsa ar laiku maigi izbalēs, un nepaliks redzama “krāsas ķivere”.

 

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Lietošana

1. Solis: Izmazgā un ar dvieli izžāvē matus. Aizsargā savas drēbes ar dvieli vai apmetni. Neaizmirsti par piemērotu cimdu lietošanu.
Ja vēlaties noklāt tikai sirmos matus vai matu saknes: Sāc uzreiz ar 2. soli, un ieklāj sajaukto krāsu sausos matos tieši uz saknēm.
2. Solis: Atver ieklāšanas pudeli un iespied tajā visu krāsas tūbiņas saturu. Aiztaisi pudeli un kārtīgi sakrati to.
3. Solis: Pēc sajaukšanas, atver ieklāšanas pudeles galiņu.
PIRMREIZĒJAI LIETOŠANAI (neapstrādātiem, nekrāsotiem matiem):
Vienmērīgi ieklāj krāsu ar dvieli izžāvētos matos, sākot ar saknēm un beidzot ar matu galiem. Paturi 30 minūtes.
ATJAUNOŠANAS LIETOŠANAI (apstrādātiem, krāsotiem matiem): No sākuma ieklāj krāsu matu saknēs, paturi 15 minūtes. Tad ieklāj pārējo matu krāsu, virzoties uz matu galiem. Paturi 15 minūtes.
4. Solis: Kad izturēšanas laiks ir pagājis, maigi masē matus ar ūdeni, un rūpīgi izskalo. Izmazgā matus ar šampūnu, kas paredzēts krāsotiem matiem un izmanto kondicionieri, paturi 3 minūtes un izskalo.

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas:

HAIR COLOR: AQUA (WATER), CETEARYL ALCOHOL, PROPYLENE GLYCOL, CETEARETH-25, ETHANOLAMINE, COCAMIDE MEA, CETETH-2, POLYQUATERNIUM-6, P-PHENYLENEDIAMINE, PALMITIC ACID, ASCORBIC ACID, DIMETHICONE, EDTA, SODIUM HYDROSULFITE, SODIUM SULFITE, M-AMINOPHENOL, 2-AMINO-4-HYDROXYETHYLAMINOANISOLE SULFATE, N-PHENYL-P-PHENYLENEDIAMINE SULFATE, RESORCINOL, 2,4-DIAMINOPHENOXYETHANOL DEVELOPER: AQUA (WATER), CETEARYL ALCOHOL, HYDROGEN PEROXIDE, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, HYDROLYZED RICE PROTEIN, DIMETHICONE, OXYQUINOLINE SULFATE, PHOSPHORIC ACID, TETRASODIUM EDTA.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU APLIKĀCIJU!