Mario Badescu Brightening Mask Vitamin C  (Mirdzuma maska ar c vitamīnu) Mario Badescu Brightening Mask Vitamin C  (Mirdzuma maska ar c vitamīnu) -20%
Mario Badescu

Brightening Mask Vitamin C

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Akcija
59 ml 31 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-08-30
līdz 2021-09-26
18,39 € 22,99 €

Produkta apraksts

Mario Badescu Brightening Mask Vitamin C

(Mirdzuma maska ar c vitamīnu)


Mario Badescu Brightening Mask Vitamin C piešķir starojumu nevienmērīgam ādas tonim un struktūrai. Darbojas pret brīvo radikāļu ietekmi, kas veicina ādas novecošanos. Piešķir ādai svaiguma sajūtu un atjauno. Atklāj svaigu, starojošu sejas toni. Šī antioksidantiem bagātā maska atjauno sejas starojumu, satur C vitamīna atvasinājumu (tetraheksildecilaskorbātu, kas ir pazīstams ar stabilitāti un efektivitāti), lai uzlabotu nevienmērīga ādas toņa izskatu. Māli un eļļu absorbējoša minerālu bāze piesaista netīrumus, lai uzlabotu sejas krāsu, padarot blāvu ādu maigu, gludu un starojošu. PADOMS: uzsmidziniet ādai pirms un pēc maskas lietošanas, lai papildinātu sejas kopšanas procedūru mājās ar augu ekstraktu sniegto atbalstu. Vispirms rūpīgi apsmidziniet visu sejas ādu ar Mario Badescu aerosolu sejai (piemēram, mūsu aerosolu ar lavandu, kas satur arī C vitamīnu). Uzklājiet masku, ļaujiet tai nožūt un, kad maska ir nožuvusi, vēlreiz apsmidziniet seju, lai maska kļūtu mīkstāka un to varētu vieglāk noņemt.

LIETOŠANA


Uzklājiet masku plānā, vienmērīgā, necaurspīdīgā slānī uz tīras ādas (nelietojot ādai ap acīm). Nogaidiet 5‒10 minūtes, lai maska nožūst, un rūpīgi noskalojiet ar siltu ūdeni. Lai iegūtu vislabāko rezultātu, lietojiet masku 2‒3 reizes nedēļā.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi